...

24 koka guļamistabas mēbeļu komplekti

Guļamistabai jābūt veselīgai, harmoniskai un skaistai. Šis nosacījums atbilst kvalitatīvām, uzticamām, videi draudzīgām mēbelēm, kas izgatavotas no dabīga koka un pēc definīcijas ir skaistas.

Senajā Ēģiptē koka gulta tika uzskatīta par bagātības un labklājības zīmi. Tās bija īstas luksusa guļamistabas mēbeles cienījamiem pilsoņiem. Tiek uzskatīts, ka kokam piemīt dziedinošas un stresu mazinošas īpašības, kā arī tas iedvesmo pozitīvas emocijas. Gulta guļamistabā, protams, spēlē pirmo vijoli, bet kas tas ir bez orķestra? Mūsdienās ražotāji piedāvā gultas komplektus, kuros ietilpst naktsskapīši un kumodes, tualetes galdiņi, krēsli, soliņi. Mīkstās mēbeles var iegādāties arī ar līdzīgu polsterējumu. Guļamistabas mēbeles ir izgatavotas no masīvkoka, finierētas, bieži ar kokgriezumiem, zeltījumu un inkrustācijām uz fasādēm. Masīvkoka guļamistabas mēbeles ir ne tikai videi draudzīgas. Koka dabiskais skaistums ir nepārprotama šo mēbeļu dekoratīvā iezīme, tāpat kā ar rokām grieztie rotājumi vai, piemēram, āda ar reljefu čūskas vai krokodila ādā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Liene Goba

    Vai komplektā iekļauti arī smalkas koka guļamistabas mēbeles vai tikai pamata elementi?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus