...

25 piekaramie plaukti no Itālijas

Drēbju kaste nav vienīgais modernākais risinājums priekšnamam. Tā vietā var uzstādīt grīdas vai sienas mēteļu statīvu, kas būs funkcionāls un stilīgs!.

Drēbju pakaramais gaitenī skaisti un ērti

Jūs varat iegādāties mēteļu statīvu priekšnamā kā papildinājumu garderobes vai garderobes skapim: uz tā pakarināt šalles un vieglus mēteļus, turētājā ievietot mitru lietussargu. Mētelīšu plaukts spēj veikt galvenā un vienīgā mēbele, kas paredzēta sezonālo apģērbu, cepuru un apavu glabāšanai.

Izlemiet, kāda loma jūsu mājās būs pakaramajiem Itālija piedāvā dažādus izcila dizaina modeļus. Grīdas plaukts aizvieto drēbju skapi. Un savīts zariņš pie sienas Patinētā metāla rāmis ir piemērots gan kā rotājums, gan cepures pakāršanai pēc pastaigas.

Apenīnu mēbelnieki piedāvā grīdas modeļus krokusa zieda, koraļļu, jauna ozola ar lapām formā -.. Tie ir spilgts ieejas halles interjera elements. Ja jums patīk kaut kas tradicionālāks, jūs, visticamāk, iecienīsiet direktorija stila sienas plauktu, ko rotā ķiršu koka profili un profilēti āķi. Mazāka izmēra variants klasiskajam gaitenim – Lukturu statīvs uz griezta kronšteina ar apļveidīgi izkārtotiem āķiem.

Itāļu ražotāji piedāvā modeļus jebkuram gadījumam un gaumei. Itāļu pakaramie ir ne tikai pievilcīgi, bet arī funkcionāli. Piemēram, dažiem būs viegli atrast formas spoguli ar diviem āķiem . Vai arī vēlaties guļamistabas krēslu ar plecu atzveltni, uz kura pakārt žaketi, vai praktisku manekenu no izliekta stikla?.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Santa Vilcina

    Kādu veidu plaukti tie ir? Vai tie ir izgatavoti no koka vai metāla? Vai tie ir moderni vai tradicionāli? Kāda ir to izmēri? Vai tie ir gatavi lietošanai vai ir nepieciešama montāža? Kāds ir to izcelsmes reģions Itālijā? Vai ir pieejamas attēlu vai modelu galerijas? Cik ilgs ir piegādes laiks un vai pieejama piegāde Latvijā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus