...

25 Mīkstās gultas

Lai atpūta guļamistabā būtu pēc iespējas ērtāka, pievērsiet uzmanību ne tikai gultas pamatnei, bet arī atzveltnei. Jo mīkstāks tas ir, jo ērtāk uz tā balstīties un sēdēt.

Atgāztais stāvoklis – nav vienīgais, ko var ņemt līdzi gultā. Dažreiz gribas uz tā vienkārši pasēdēt. Taču bez laba muguras atbalsta šāda "sēdēšana" ir tikpat svarīga nav daudz jautrības. Auksta siena un ciets headboard- nav labākie palīgi šajos centienos. Un gulta ar polsterētu galvgaldu – Tieši jums piemērots rakstāmgalds.

Spoguļa galvgalis var būt vienā gabalā ar gultas korpusu, tā pagarinājums vai arī tas var būt iebūvēts galvenajā korpusā kā atsevišķa detaļa. Svarīga nozīme ir arī galvgalda augstumam. Jo augstāka atzveltne, jo ērtāk uz tās balstīties. Un ārēji gulta ar mīkstu galvgaldu izskatās mājīgāk. Cieta atzveltnes ar asiem leņķiem trūkums sniedz papildu miera un drošības sajūtu.

Mīkstajiem galvgaldu galdiem visbiežāk ir vienkārša ģeometriska forma ( taisnstūra, kvadrātveida, ovāla ) taču ir daži izņēmumi. Piemēram, dažos modeļos gultas galvgalis var sastāvēt no divām daļām, simboliski sadalot gultu divās daļās.

Mīkstais galvgalis var būt polsterēts ar biezu audumu vai ādu, vai arī izgatavots no ādas. Dažiem modeļiem ir noņemami tekstila pārvalki. Capitone stepēšana ir viens no populārākajiem gultas galvgalda dekorēšanas trikiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Laila Vilcina

    Kādas ir jūsu ieteiktās 25 mīkstās gultas zīmolu un kur tās var iegādāties?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus