Mīkstās bērnu mēbeles: veidi

Kuras bērnu mīkstās mēbeles ir piemērotas jūsu bērna istabai?? Ko piedāvā ražotāji? Mīkstās apdares ar bitēm un bišu bišām nav vienīgā vai veiksmīgākā iespēja.

«Tikpat liels, cik tie ir." — Šādi šodien izskatās bērnu dīvāni, krēsli un pufi. Viņi visi tā vai citādi atgādina savus pieaugušos kolēģus.

Bērnu mīkstās mēbeles un pieaugušo mīkstās mēbeles dažkārt atšķiras tikai pēc izmēra. Tas ir īpaši skaidri redzams klasiskā stila mēbelēs.

Jums ir jāizvēlas no četru veidu priekšmetiem: pilna izmēra modeļi ar apzināti bērnišķīgu vai vienkārši spilgtu polsterējumu "miniatūras" Pieaugušo mēbeles un mīkstās mēbeles jebkuram vecumam.

Pāri ar "funky bildēm". Ja vien jūs neplānojat mainīt mēbeles bērnistabā ik pēc pusotra gada, es neiesaku iegādāties priekšmetus ar uzbāzīgiem attēliem. Jums jāsaprot, ka, to darot, jūs veidojat bērna gaumi un pasaules uztveri.

Pāri ar "funnies". Ja vien neplānojat mainīt mēbeles bērnistabā ik pēc pusotra gada, es neiesaku iegādāties lietas ar uzbāzīgiem attēliem. Jums jāapzinās, ka tādējādi jūs veidojat sava bērna gaumi un pasaules uztveri.

Paslēpt

1. Dīvāni un krēsli "bērnistabā" polsterējums

Tikai mazajiem. Šī opcija nav universāla. Bērni ātri aug un kļūst pašapzinīgi par "pirmsskolas" priekšmetiem Ornamenti. No otras puses, bērnu mīkstās mēbeles vēlas izskatīties nobriedušākas. Tāpēc īpaši bērnu istabai paredzētais dīvāns bērna istabā ilgi neizturēs Garderobe ir izveidota tā, lai tās pietiktu līdz brīdim, kad bērns sāks iet skolā. Gatavs mainīt polsterējumu vai pat iegādāties jaunas mēbeles?

Lasīt arī  Maisains krēsls: kā to izmantot dažādos stilos

Vislabākais variants: izvēlieties polsterējumu ar drosmīgiem, bet ne bērnu zīmējumiem ( punktiņi, līkloči, svītras ).

Ja uzstājat uz bērna "izdruku" uz polsterējuma – lai tā būtu liela. Tikai neitrālus ģeometriskus dizainus var "uzzīmēt ar krītu".

2. Spilgto krāsu mīkstās mēbeles

Ilgtermiņa. Lieliska iespēja – Iegādājieties bērnu istabai dīvānu un/vai krēslus ar spilgtu vienkrāsainu polsterējumu. To var izdarīt jebkurā laikā. Pirmsskolas vecuma bērnam patiks spēlēties uz sarkana vai oranža dīvāna, pusaudzis uz tā sēdēs ar savu klēpjdatoru..

Pēc iegādes tas kalpos jūsu bērnam gadiem ilgi. Ja jums ir liels budžets, varat iegādāties modulāru dīvānu bērna istabai Jūsu bērns var izveidot savu mīksto mēbeļu kombināciju.

Cietkrāsainas mīkstās mēbeles – daudzpusīgs risinājums bērniem un pieaugušajiem.

3. "Pieaugušo" replikas pieaugušo mērogā preces

Par lielu naudu. Pieejams tikai no vadošajiem Eiropas ražotājiem. Uzņēmumi atkārto savus hitus bērniem draudzīgā mērogā.

Līdzīgi risinājumi ir pieejami rūpnīcās Poltrona sieviete ( slavenā Vanity Fair krēsla reprodukcija – Vanity fair ), Ligne Roset ( krēsls Togo ); jūs varat pasūtīt mazo Lamini krēslu no Swedese un pat Shadow ar Meritalia. Uzņēmums Savio Firmino rotā bērnu krēslus "pieaugušo" grieztā.

Dārgas dizaina mēbeļu kopijas bērniem.

4. Bezrāmju mīkstās mēbeles

Katram vecumam. Mobilas un vieglas mēbeles sēdēšanai un filcēšanai patiks gan mazulim, gan pusaudzim. Populārākais modelis Sēdeklis maisam bērna istabā vai vecāku guļamistabā.

Ir arī lieli matrači, pufi un citi neskaidras formas izstrādājumi. Šīs mēbeles nesadalās: birstošu pildījumu var iegādāties jebkurā būvmateriālu tirgū. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi – tās ir par nelielu daļu no tradicionālo karkasa mēbeļu cenas.

Brīvi piegulošu krēslu piemēri.

  • Modelis Helgo no rūpnīcas Hay, dizains Heinsvig Anne, Uldall Christian
  • Liv`it izstrādātā kamera, dizains - von Ahn Christian
  • Sacco modelis - Zanotta, projektējuši Gatti Piero, Paolini Cesare, Teodoro Franco
  • Ligne Roset izstrādātais krēsls SOFT MACHINE, dizainers Ruyant Frederic

Modelis Helgo by Hay, dizains Heinsvig Anne, Uldall Christian.

Lasīt arī  Gulta pjedestālā: acīmredzami dizaina plusi un nemanāmi mīnusi


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: