...

25 ādas stūra dīvāni

L-veida dīvānu funkcionālās un estētiskās priekšrocības padara tos ļoti populārus. Mūsu redakcijas piedāvājumā ir ādas stūra dīvāni modernām viesistabām.

Zirga metiens

Stūra formas dīvāni ir parādījušies salīdzinoši nesen, taču īsā pastāvēšanas laikā tie ir iemantojuši lielu popularitāti klientu vidū. Šo panākumu iemesls – L-veida dīvānu funkcionālās un estētiskās priekšrocības.

Lieli stūra dīvāni ir paredzēti plašām, mūsdienīgām viesistabām. Pateicoties to plašumam un formai, tās ļauj izveidot mājīgus un plašus atpūtas stūrīšus. Lielākā daļa stūra dīvānu ir modulāri izstrādājumi. Citiem vārdiem sakot, tie ir veidoti no segmentiem, kurus vajadzības gadījumā var viegli sadalīt. Piemēram, dīvānu ar garu sānu sekciju var pārveidot par lineāru dīvānu un kompaktu guļamvietu. Stūra dīvānus var pārveidot arī par gultām un papildināt ar mīkstiem pufiem un guļamkrēsliem. Salu modeļi ir paredzēti ērtai sēdēšanai, nevis ikdienas gulēšanai, un tos var novietot istabas centrā.

Stūra ādas dīvāni izskatās ļoti reprezentatīvi Tie ir piemēroti dzīvojamai istabai, mājas kabinetam un biznesa uzņēmuma uzņemšanas zonai. Stūra ādas dīvānu polsterējums ir pieejams plašā krāsu gammā: klasiskās melnās, brūnās un baltās krāsas modeļi vai polihromās ādas stūra dīvānu krāsas, tostarp avangarda modeļi, koši, akvamarīna un skābi zaļš. Tos var kombinēt ar galdiem, lampām un minibāriem, un tiem ir piešķirtas superspējas – Ar atlokāmu atzveltni, ortopēdisku sēdekli, regulējamiem galvas balstiem un roku balstiem, kas nepārtraukti pielāgojami individuālajam ķermeņa svaram.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Arturs Kalnins

    Vai 25 ādas stūra dīvāni ir pieejami jūsu veikalā? Vēlos uzzināt par to cenu, krāsām un piedāvāto garantiju. Vai ir iespējams apskatīt tos veikalā vai iegūt papildus informāciju par pieejamajiem modeļiem? Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus