...

13 stūra dīvāni

Sapņojat par plašu atpūtas zonu savā viesistabā? Iegādājieties stūra dīvānu. Iespēja pārveidot izstrādājumu par plašu gultu ir patīkams un funkcionāls papildinājums tā stilīgajam izskatam.

Mājas ģeometrija

Stūra dīvāns tradicionāli ir apjomīgāks un sarežģītāks izstrādājums nekā parasts lineārs dīvāns. Tomēr pat nelielā dzīvojamā istabā jūs varat iegūt modeli ar pareizo izmēru un nepieciešamo funkciju kopumu. Modeļi plašām dzīvojamām istabām- nestandarta konstrukcijas, kas sastāv no moduļu kopuma, kurus var kombinēt dažādos veidos, lai izveidotu jaunas konfigurācijas. Ir svarīgi, lai "mājas dizainers Un tas ir ne tikai ērts lietošanā, bet arī patīkams acīm, pateicoties savai šiks pievilcībai.

Stūra dīvāns ļauj ērti izmantot stūrus, kas citām mēbelēm ir pārāk mazi. Pateicoties transformācijas mehānismam, to var pārveidot par stūra dīvānu.

Stūra dīvāns ar izvelkamo dīvānu var atrisināt uzreiz divas ikdienas problēmas – Nodrošiniet ērtu atpūtas zonu un izveidojiet galveno vai viesu zonu guļamvieta. Delfīns ir visizplatītākais stūra dīvāna-guļamās gultas transformācijas mehānisms – Guļamo daļu veido atzveltne, sēdeklis un izvelkamā sekcija. Vēl viens iespējamais stūra dīvāna-guļamās gultas bonuss zem sēdekļa: katru rītu nav jāuztraucas, kur novietot spilvenus un segas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Līva Feldmane

    Vai “13 stūra dīvāni” tiek pārdoti tikai ar konkrētu dizainu vai ir arī pieejami dažādi modeļi un krāsas? Es interesējos par šo produktu un vēlētos zināt, vai man ir iespēja izvēlēties tādu, kas vislabāk iederētos manā interjerā. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus