20 itāļu stūra dīvāni

Stūra dīvāns ir ideāli piemērots, lai izveidotu plašu un stilīgu atpūtas zonu. Apskatiet mūsu stūra dīvānus saulainajā Itālijā.

No Itālijas ar mīlestību

Nav noslēpums, ka visas lielās tendences nāk no Itālijas. Tas pilnībā attiecas uz mīksto mēbeļu nozari. Itāļu stūra dīvāni visā pasaulē tiek novērtēti to dizaina daudzveidības, augstā komforta līmeņa un izcilas kvalitātes dēļ.

Stūra dīvāni Itālija piedāvā tik plašu klāstu, ka jūs varat viegli atrast piemērotu modeli jebkura izmēra telpai.

Izlemt par izstrādājuma dizainu arī nav grūti: lielākā daļa itāļu stūra dīvānu ir universāli. Tāpēc, neraugoties uz to estētisko individualitāti, dīvāni iederas praktiski jebkurā modernā interjerā.

Modulārie itāļu stūra dīvāni var būt visdažādāko konfigurāciju. Stūra dīvānam no Itālijas ir daudz priekšrocību. Tas vai nu izvēršas par ietilpīgu gultu, vai arī paslēpj mini-bāru roku balstā, vai arī tam ir kādas citas noderīgas "superspējas".

Itāļu stūra dīvāns visā savā krāšņumā jūs varat novērtēt, iepazīstoties ar redakcionālo fotoattēlu komplektu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Imants Zviedris

    Kāda ir cena šiem 20 itāļu stūra dīvāniem un vai tos var iegādāties Latvijā? Vai ir kāda iespēja apskatīt šos dīvānus pirms to iegādes? Vēlētos arī uzzināt, vai ir iespējams saņemt piegādi līdz mājas durvīm vai vai ir nepieciešams pašam tos transportēt? Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus