...

17 neparastas galda kājas

Pjedestāls var viegli kļūt par galda dekoratīvu dominanti. Mūsu fotoattēlu izlase parāda, kā pārvērst galdu par īstu mākslas darbu ar kājām.

Ja divi vienādi virtuves stūrīši ir aprīkoti ar dažāda stila un izmēra kāju paliktņiem, tie nav līdzīgi. Galdi, kas reiz bija dvīņi, izskatīsies individuāli un unikāli. Tas ir lielais galda kāju noslēpums. Dizaineri labi apzinās šo pjedestāla iezīmi un tāpēc daudz eksperimentē ar tā dizainu. Starp citu, šodien galda kājas ieguva neatkarību mēbeļu nozarē kā funkcionāls un dekoratīvs aksesuārs. Ja vēlaties, varat tos iegādāties atsevišķi no galda virsmas un aizstāt ar jauniem.

Tradicionālā un visizplatītākā atbalsta forma ir koka galda kājas: grieztās, šķautņainās, cilindriskās, ar nagiem vai centrāli novietotās. Izturīgs un skaists koks gadsimtiem ilgi pazīstams materiāls, taču tehnoloģijas nepārtraukti pilnveidojas. Pateicoties tam, galda koka kājas var iegūt visdīvainākās formas. Piemēram, kad koksne tiek liekta ar tvaiku…

Tomēr dizaina domāšana neapstājas tikai pie tradicionālā pamatmateriāla. Kājas ir pieejamas no alumīnija, tērauda, travertīna, Carrara marmora, Murano stikla… Dažiem galdiem ir lielisks atbalsts, ko nodrošina formas pamatne no caurspīdīga polimetilmetakrilāta.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Elina Krastina

    Kāpēc daļai galdu tās 17 kājas, vai tas ir stilistisks dizaina elements vai ir kāda praktiska iemesla? Vai tādas galda kājas ir drošas un stabīlas lietošanai? Pašam interesanti, kāpēc dizaineri izvēlas šādas unikālas galdu formas. Daudz jautājumu, cerams, kāds var sniegt atbildes!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus