Klasiskā virtuve: dizaineres Svetlana Dyakova un Jenny Yasnets

Klasiskā stila virtuve-ēdamistaba ar violetām mēbelēm izskatās svinīgi un netradicionāli.

Dizaineru Svetlanas Djakovas un Jenny Yasnets klasiskā stila virtuves un ēdamistabas projekts, kas piedalījās konkursā "Labākā virtuve".

Klasiskā stila ēdamistaba vienmēr atradīs savus cienītājus, jo klasiskā stila ēdamistabas dizains- ir līniju vienkāršība, gudrība un, pats galvenais, – svētku siltums. Šajā projektā dizaineres Svetlana Djakova (Svetlana Dyakova) un Jenny Jasenec (Jenny Jasenec) ir izvēlējušās netradicionālu pieeju krāsu shēmu izvēlē. Klasiskajā ēdamistabas interjerā parasti tiek izmantoti gaiši un zelta toņi, un šeit tie veido galveno krāsu gammu. Tomēr tiek izmantoti arī violeti toņi: violeti- greznuma krāsa, kas labi sader ar zeltījumu, spoguļiem un kristālu – neatņemamām klasiskā stila pazīmēm. Krāsa ir ne tikai dekoratīva, bet kalpo arī zonējuma plāna mērķim. Virtuvē tiek izmantotas tikai gaišas krāsas un daudz zeltījuma. Ēdamistabā iekārtojums ir mierīgāks, un grīda ir tumšāka Tas uzreiz norāda uz ēdamistabas zonu. Virtuves un ēdamistabas zonu vieno grezns violetā samta polsterējums uz augstajiem bāra krēsliem ap virtuves salu un ēdamistabas krēsliem. Interjera dizainu papildina lustras pie griestiem tas pats virtuvē un ēdamistabā.

Lasīt arī  Virtuve dažādos laikos
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: