Augsto tehnoloģiju virtuve Veronas priekšpilsētā: dizainers Alessandro Magnabosco

Hautex stila virtuves interjers: itāļu stila melnbalts minimālisms

Dizainera Alessandro Magnabosco vienkrāsas virtuves projekts – konkursa "Labākā virtuve" dalībnieks.

Šī minimālisma virtuve atrodas privātmājā Veronas nomalē. Ne tā krāsu un materiālu daudzveidība, kas raksturīga itāļu interjeriem. Dizainera Alessandro Magnabosco radītā telpa nav ļoti verbāla: priekšroka tiek dota melnbaltai krāsu gammai un vienkāršām formām augsto tehnoloģiju virtuves fotogrāfijā. Augsto tehnoloģiju virtuves durvis ir izgatavotas no Corian, bet konsoļveida darba virsma – no Corian granīts. «Sala" ēdamistabas zonu no plīts atdala stiklotas durvis ar izlietni. Trauki un ierīces paslēptas aiz skapīšu durvīm augsto tehnoloģiju stils virtuves interjerā nepieļauj nevajadzīgas detaļas. Vienīgais "siltais" Interjera ēna Koka logu rāmji. Arī logi ir dekorēti tikai funkcionāli: vienkāršas romiešu žalūzijas aizsargā no karstās dienvidu saules.

Lasīt arī  Sala jeb 3 vienā: kā pārveidot virtuvi par ēdamistabu un kinozāli
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: