24 augsto tehnoloģiju virtuves

Augsto tehnoloģiju virtuves izskats – tīras līnijas, vienkāršība, funkcionalitāte. Tās iekšējais saturs ir augsto tehnoloģiju.

Viens no populārākajiem virtuves dizaina stiliem augsto tehnoloģiju. Kāda ir tā pievilcība?? Augsto tehnoloģiju virtuves pamatprincips nekas pārāk liels. Interjera dekorēšanā nav smalku detaļu, tikai tīras līnijas, pareizas ģeometriskas formas, proporcionalitāte un maksimāli lietderīgs telpas izmantojums.

Lielākoties augsto tehnoloģiju virtuves ir skaidri sadalītas zonās, un tajās ir izteikta sala. Ir grūti iedomāties augsto tehnoloģiju virtuves bez tehnoloģiju pārpilnības. Un tiem ir viss, kas saistīts ar ierīcēm, mēbelēm un apgaismojumu. Izvēloties mēbeles un ierīces augsto tehnoloģiju virtuvei, izvēlieties "cool" toņi, metāliskas un stikla detaļas. Arī rokturu, kronšteinu un citu detaļu krāsām ir jāiekļaujas kopējā telpas stilā.

Jaucējkrāni un caurules parasti tiek atstātas atklātas. Tā ir mājas "lieta" Augsto tehnoloģiju. Galvenās šī stila virtuvju krāsas ir balta, pelēka un melna. Vēl viena augsto tehnoloģiju virtuvju īpatnība spīdums. Tāpēc ( virziena gaismas avoti un ).

Ja esat izvēlējies augsto tehnoloģiju virtuvi, atcerieties, kādas ir skaitītāja virtuves īpašās iezīmes.. Stils un tehnoloģija.

Lasīt arī  11 balti krēsli
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: