Kā iekārtot vannas istabu ar krāsām?

Uzziniet, kā saskaņot un kombinēt krāsas, un radiet vannas istabā atbilstošu noskaņu pēc dizaineres Anastasijas Tarkhanovas projekta parauga.

Dizainera risinājums. Šī vannas istaba atrodas daudzdzīvokļu kompleksā Drēzdenē. Krasnojarskas . Dizainere Anastasija Tarkhanova ir ļoti vienkārši definējusi interjera koncepciju – Izveidojiet krāsu akcentus tīrā, gaišā telpā. Visa vannas istabas iekšējā telpa ir sadalīta vairākās funkcionālās zonās, no kurām katrā dominē cita krāsa. Vannas istabā vienu sienu aizņem ietilpīga uzglabāšanas sistēma, kas daļēji izmantota arī blakus telpā. Projektā izmantotā vannas istabas furnitūra ir Vitra: Shift, Neon, Q-Line un Matrix.

4 metodes, kas jāatkārto

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: