Baltā, baltā vannas istabā: dizainere Daria Karelina

Ģeometriska, asu leņķu, bet ļoti harmoniska un gaiša vannas istaba, kurā nav nekā lieka vai nelīdzsvarota.

Dizaineres Darjas Kareļinas projekts ir konkursa "Labākais 3D vannas istabas interjers" dalībnieks izstādē "Labākais 3D vannas istabas interjers"

Dizainere Daria Karelina ir radījusi vannas istabu "skolniecei". Ģeometriskas, taisnas līnijas gaišā vannas istabā ir absolūti nepieciešamas, lai viss būtu sakopts, tīrs un vienmēr atcerieties tajā ievietot svaigus ziedus. Šī gaišā vannas istaba nav garlaicīga acīm pat tad, ja to izmanto ilgu laiku. Un gandrīz vienkrāsainais krāsu risinājums, kā redzams gaišajā vannas istabas fotogrāfijā, labvēlīgi ietekmē emocionālo stāvokli. Stikla plakne gar vannu, kas atšķaidīta ar maigiem zilas un okras toņiem, kā arī sveces un ziedi akcentē telpu. No fotoattēliem redzams, ka tajos nav nekā sveša. ( sienas ) Vitra porcelāna keramikas izstrādājumi, Woodstock kolekcija ( grīdas segums ) kvarcīts ( horizontālās virsmas ). Sanitārtehnikas piederumi: VitraVichyXxl augšējā duša, VitraNeon vanna, VitraS50 izlietne.

Dizaineres Darjas Kareļinas projekts "3D vannas istabas dizains" vietnē

Lasīt arī  Vannas istaba diviem: dizainere Viktoria Jakusha
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: