No maza hruščovkas dzīvokļa – moderns mājas birojs: Marinas Bogdanovas projekts

Vai ir iespējams radīt darba atmosfēru vienā telpā, nezaudējot mājas komfortu?? Pilnīgi noteikti, saka dizainere Marina Bogdanova. Pierādījums – viņas jaunais projekts, kurā harmoniski apvienota dzīvojamā un darba telpa.

Šī dzīvokļa atpūtas telpu var izmantot gan kā atpūtas zonu dzīvokļa saimniecei, gan kā uzgaidāmo telpu viņas klientiem.

Dzīvoklis: 31,5 m2 studijas tipa dzīvoklis. Dzīvojamā istaba atrodas Hruščova dzīvokļa 1. stāvā.

Dzīvokļa īpašnieks: sieviešu dizainere.

Klienta vēlmes: izveidot mājas biroju, lai jūs varētu dzīvot dzīvoklī un pieņemt klientus.

1 guļamistabas dzīvoklis pēc pārbūves.

Šis dzīvoklis sākotnēji bija paredzēts kā mājas birojs. ( projekta autors ) īpašnieks bija spiests nojaukt visas nevajadzīgās sienas, lai atbrīvotu pēc iespējas vairāk vietas. Rezultātā ir jaunuzcelta 31 metru gara studija, kurā ir daudz gaismas un gaisa. Vienas guļamistabas dzīvokļa dizaina fotogrāfijas demonstrē pārdomātu stila izvēli. To var raksturot kā Vidusjūras reģionu. To raksturo atvērtības, neuzkrītošas dabiskas vienkāršības un komforta atmosfēra. Dzīvoklī ir nodalītas bīdāmās starpsienas uz augšējām sliedēm. Tie padara interjeru mobilāku, nepieciešamības gadījumā "nogriežot" no darba telpas uz virtuvi un gaiteni. Pateicoties šai pārveidošanai, atpūtas zona ir apvienota ar darba vietu, pārvēršot to par ērtu biroja telpu.

Nodalījuma tipa mobilās starpsienas ir paslēptas centrālajā sienā, kas ir apdarināta ar dekoratīvo apmetumu un veido kompozīcijas centru.

Sveķu grīda apvieno visas telpas un nosaka krāsu gammas toni. Šis grīdas veids ir populārs komerciālās iestādēs un diezgan piemērots dzīvojamo.

Mobilā starpsiena, kas atdala virtuves zonu no viesu zonas, rada darba atmosfēru.

Balti spīdīgi griesti lieliski vizuāli palielina telpas augstumu un pastiprina apgaismojumu ar daudziem izgaismojumiem un atspīdumiem.

Izvēlētās tapetes nav apjomīgas, mierīgas un neuzbāzīgas, padarot telpu patīkamu darbam un atpūtai, jo tā nav pārāk izteikta. To skaistums atklājas, kad uz tām krīt netieši gaismas stari.

Lasīt arī  Birojs konteinerā

Virtuve aizņem minimālu platību, lai gan tā ir aprīkota ar visām nepieciešamajām ierīcēm.

Lielā sadzīves tehnika ir izvietota vienā struktūrvienībā abu telpu krustpunktā: veļas mašīna nišā vannas istabas pusē, ledusskapī- atverē virtuves pusē.

Gaiši toņi un lielformāta flīzes veicina vizuālo "paplašināšanos" vannas istabas telpas.

Dizaineres Marinas Bogdanovas projekts Labākais dzīvokļa līdz 70 kv.m 3D dizains. " vietnē .

Flat projektu katalogs

Dzīvokļa interjers no dizainera realizēta projekta Dzīvokļa interjers no arhitektes Irinas Panasovskas projekta Dzīvokļa interjers no PLY arhitektūras studijas realizētā projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: