Angļu stila māja: dizaineres Marinas Gertsevas lauku mājas interjers

Sanktpēterburgas un Londonas tuvākajām priekšpilsētām ir daudz kopīga. Tieši ainavas un laikapstākļu līdzība padara šo angļu stila interjeru tik nevainojami iekļaujošos apkārtējā vidē.

Gleznainais Jukas rajons atrodas tuvākajā Sanktpēterburgas priekšpilsētā. Jau kopš neatminamiem laikiem cienījamākās pilsētnieces ir devušas priekšroku vasarnīcai šeit, un pēdējā laikā, pateicoties infrastruktūras attīstībai, šis ciems ir kļuvis īpaši populārs.

Aizvien biežāk megapoles iedzīvotāji izvēlas lauku mājas pastāvīgai dzīvošanai. Svaigs gaiss, dabas tuvums un vienlaikus nelielais attālums līdz pilsētai ir noteicošie faktori, kas ietekmē lēmumu pārcelties uz savu mājokli.

Tā tas bija arī ar šo stāstu. Laulāts pāris ar diviem bērniem ir iegādājies māju ļoti skaistā kalnainā apvidū, ko klāj jaukts mežs. Klienti ir izteikuši vēlmi iekārtot savu māju angļu stilā. Vienlaikus mērķis bija klasiskā interjerā iekļaut mūsdienīgus mēbeļu un gaismas elementus. Dizainerei Marinai Gercevai izdevās izveidot māju, ņemot vērā visas klientu vēlmes, un iegūt rezultātu, kas apmierināja īpašniekus.

Uz fotoattēla: Marinas Gertsevas projekta gaiteņa interjers

Ieejas gaitenis. Spogulis gaitenī ir saules formā. Tas ļauj izbaudīt mirkļa siltumu un prieku, atgriežoties mājās pēc drēgnas, pelēkas dienas, vai uzlādēt spēkus, kad uz kādu laiku jāatstāj mājas. Galu galā laika apstākļi Anglijā, tāpat kā Sanktpēterburgā, ir ļoti vēlami.

Dzīvojamā istaba. Ieejas halles cēlais atturīgums ieved iemītniekus mājīgajā viesistabā ar flīzētu kamīnu stūrī. Viss šeit mudina uz nesteidzīgu sarunu ne tikai tradicionālajā piecu stundu laikā, bet arī jebkurā citā laikā. Dzīvojamās istabas sienas ir apšūtas ar koka paneļiem Boiserie, gaiši pienains tonis. Visiem mājas logiem un durvīm ir klasisks angļu stiklojums, kas izceļ angļu stilu. Mājas saimniece.. liels tekstilmateriālu fans interjerā. Dizainere Marina Gerceva, uzmanīga pret visām klientu vēlmēm, to ir ņēmusi vērā. Dzīvojamā istaba, kā ierasts tradicionālajos angļu interjeros, ir piepildīta ar daudziem dažādiem tekstilizstrādājumiem klienta iecienītajās olīvu un purpura krāsās. Tas rada papildu komfortu un patīkamu, relaksējošu atmosfēru.

Lasīt arī  Atvērts plānojuma dzīvoklis jūras stilā: GraniStudio projekts

Virtuve. Marina Gerceva uzskata, ka virtuve var būt gan funkcionāla, gan estētiska vienlaikus. Dizainerim ir izdevies maksimāli efektīvi izmantot darba zonai atvēlēto telpu. Virtuve izskatās patiešām iespaidīgi ar patinēta ozola masīvkoka fasādēm, kas apvienotas ar šokolādes krāsas mākslīgā akmens darba virsmu. Virtuvei raksturīgu izskatu piešķir priekšauts ar gudri veidotām plākšņu flīzēm.

Ēdamistaba. Ēdamistabas grupai, kas ievietota erkerī, atšķirībā no virtuves komplekta spilgtajām mēbelēm ir bagātīgs šokolādes koka tonis. Krēsli, kas polsterēti ar mīkstu un greznu plīša apdari svaigā tirkīza tonī, savā krāsu gammā sasaucas gan ar virtuves priekšautu, gan gleznas audekla paleti.

Attēlā: Vannas istabas interjers no Marinas Gertsevas projekta

WC. Tradicionālais pleds pirmā stāva vannas istabā apvienojumā ar grafiku uz sienām padara šo nelielo telpu mājīgu un ārkārtīgi stilīgu. Visi vannas istabu aprīkojuma elementi ir bronzas, klasiskā angļu stilā. Apaļš spogulis iespaidīgā bronzas rāmī ir ierāmēts ar gracioziem svečturiem.

Seminārs. Meitenes mīļākais vaļasprieks ir gleznošana. Tāpēc darbnīcai tika atvēlēta atsevišķa telpa ar daudz gaismas. Spilgtas krāsas dīvāns, kas polsterēts ar plāksteri, pārvērš kabinetu par telpu, kurā var ne tikai strādāt pie audekla, bet arī vienkārši baudīt laiku ar grāmatu un kafijas tasi.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: