Vladislavs Rudņickis un Aleksandrs Malahovs par brutālām durvīm

Kāda ir Doors Brothers korporatīvā identitāte? Cik liels ir pieprasījums un kādi materiāli tiek izmantoti durvīm? Kādiem interjeriem un cilvēkiem tie ir paredzēti? Stāsta Doors Brothers Manufactory līdzdibinātāji Vladislavs Rudņickis un Aleksandrs Malahovs.

Par zīmola identitāti. Mēs izgatavojam bēniņu stila durvis, mūsu apstrādes tehnoloģija ļauj mums radīt novecojušo efektu ( skrāpējumi, vecas krāsas efekts, patina ). Turklāt katru durvju modeli esam izstrādājuši mēs, un tam ir unikāls dizains, ko neatradīsiet nekur citur. Mēs izgatavojam iekšdurvis un šķūņu durvis. Durvis Brāļu durvis ir neatkarīga stila veidošanas vienība jebkurā interjera dizainā.

Par ražošanu un materiāliem. mūsu rūpnīcas ražošanas bāze atrodas Rostovā pie Donas. durvis ražo vietējie amatnieki mūsu uzraudzībā un vadībā. Kā pamatmateriālu mēs izmantojam Sibīrijas priedes masīvu vai tā saukto Sibīrijas ciedru. Šis materiāls tika izvēlēts tā unikālo īpašību dēļ blīva un plastiska koksne, kas ir mazāk pakļauta dabiskai deformācijai, videi ļoti draudzīgs materiāls. Krāsu un laku materiāli dažādu efektu iegūšanai Ārvalstu ražotāju akrila krāsas, nitro krāsas un emaljas.

Par klientiem un interjeru. Mūsu durvis ir veidotas dažādiem klientiem: interjers var būt jebkurš, kas jums patīk Lofta vai tīra bēniņa stils, eklektisks interjers. Nav ierobežojumu. Mūsu klienti visbiežāk ir cilvēki, kas projektē savus interjerus, profesionāli interjera dizaineri, kā arī HoReCa, biroji un citas sabiedriskās telpas.

Par pieprasījumu. Mēs tikko esam laiduši savu produktu tirgū, un pieprasījums tikai tagad veidojas, taču mums jau ir stabila pasūtījumu plūsma. Lielākā daļa pasūtījumu nāk no interjera dizaineriem, jo mūsu mārketings ir vērsts uz šo mērķauditoriju. Starp citu, mēs paši esam interjera dizaineri, tāpēc ļoti labi pārzinām šī tirgus specifiku.

Lasīt arī  Svetlana Lipkina un Ivans Hodirevs par Latvijas dizainu

Par ražošanu. Mūsu produkta specifika ir tā, ka produktus nav iespējams unificēt, jo katrs pasūtījums ir individuāls. Mēs strādājam ar katru klientu atbilstoši viņa izmēram un vajadzībām, pielāgojot viņam katras durvis. Inline ražošana padarīs mūsu produktu par masveidā ražotu un rūpnīcā ražotu produktu, kas nebūtu vēlams.

Seši spilgtākie modeļi:
Brāļu bēniņu durvis Brothers Door #7. Klasiskās holandiešu durvis ir izgatavotas no ( priedes &#41 masīvkoka;. Trīs veidu krāsas, koksnes kodinātājs. Pēc pasūtījuma izgatavota virsmas apstrāde un dubultā lakošana. Ar kniedētām nagliņām štancētas metāla uzlikas, stikla un metāla siets.
Durvis Brāļi AMBAR DOOR #1. Klasiskās šķūņa durvis ar eņģu mehānismu, pašgatavojas ar stabilu metāla rokturi, kas izgatavots no sanitārām caurulēm.
Brāļi bēniņu durvis #2. Durvis no kolekcijas #Loft, izgatavotas no masīvkoka, krāsotas, vecinātas, ar vintage apdari un matētu laku. Stilizēts ar metāla režģa un Rabitz stiepļu sieta ielaidumu. Antīkas novecojušas metāla plāksnītes un senlaicīgs ziloņkaula rokturis ar misiņa slēdzeni.
LAFT Durvis Brothers #1. Kolekcijas #Loft durvis no oša vai priedes masīvkoka ar atklātu koka tekstūru. Krāsots un novecojis, ar vintage apdari, matēts lakojums. Stilizēts pārsedzes logs ar krāsainiem stikla ieliktņiem. Misiņa darba virsma ar senlaicīgām kniedēm un senlaicīgu misiņa durvju rokturi.
Brāļi bēniņu durvis #3. Durvis Brāļu durvis no #Loft kolekcijas, izgatavotas no masīvkoka, krāsotas, vecinātas, ar vintage apdari un matētu laku. Izstrādāts ar metāla pārklājumiem ar novecojušām kniedēm, kas apstrādātas, lai izskatītos kā rūsas. Durvīm ir senlaicīgs keramikas rokturis ar plaisām.
Brāļi bēniņu durvis #5. Durvis Brothers durvis no #Loft kolekcijas ir izgatavotas no oša masīvkoka ar labi izteiktu koka faktūru. Gleznota, novecojusi, vintage apdare un matēta laka. Stilizēts ar krāsaina stikla pastiprinājumiem, antīku misiņa kniežu pārklājumiem un senlaicīgu misiņa rokturi.
Lasīt arī  Kultūras ministrijas Latvijas restauratoru kopienas stends

Durvju izvēle

Lumii-Nova kolekcijas durvis Radius Deco Lumi zīmola Lumi-Arborum kolekcijas durvis ar eņģēm Lumi zīmola iegravētas šūpoles ar šarnīrveida durvīm
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: