...

11 jautājumi par garderobes durvīm

Durvis – svarīgākais skapja elements. Svarīgs ir ne tikai izskats, bet arī neuzkrītošā stiprināšana un bīdāmās sistēmas. Tas padara skapi ērtu un drošu.

Dizaina jautājumi

1. Cik daudz durvju ir? Standarta piedāvājums: skapji ar 2-3 vai 3-4 durvju vērtnēm. To skaits ir atkarīgs no vienības lieluma. Pusotru ar pusi metru platai drēbju skapjai nepieciešamas divas durvis, trīs ar pusi metru platai – trīs vai četras, bet četrus ar pusi metrus platai drēbju skapjai var būt līdz pat sešām durvīm. Optimālais durvju platums – 1 metrs, bet ne vairāk kā trīs metri. Tad tiek izmantots izturīgs alumīnija profils.

2. Durvju veidi? Skapji ir pieejami ar divu veidu durvīm: bīdāmām vai salokāmām.

3. Bīdāmo durvju plusi un mīnusi? Bīdāmās – Lielas lapas, kas, atverot aizslīd viena aiz otras. Konstrukcija ir uzticama, tās vājā puse ir nepārtrauktas, līdzenas virsmas trūkums Durvis, Ramtrak, Roler, Simplex, Stenly, Stenly 8-10 cm korpuss.

Attēlā: Lumi Ampir garderobe.

4. Salokāmo ierīču plusi un mīnusi? Durvis ar akordeona durvīm, Izmantot vietu skapja ārpusē: kustībai ir nepieciešama tikpat liela vieta, cik plats ir vērtnes platums. Turklāt liels skaits riteņu palielina konstrukcijas svaru un detaļu nodilumu. Lai kompensētu šos trūkumus, gultņi tiek eļļoti un tiek izmantots alumīnija profils. Tos var atvērt abos virzienos.

5. Vai man ir nepieciešamas slēdzenes?? Bīdāmo skapju slēdzenes tiek izmantotas reti. Parastāka ir parastā slēdzene vai slēdzene ar bloķēšanas mehānismu. Tām nav nepieciešama atslēga.

Jautājumi par skrējējiem

6. Tērauds vai alumīnijs? Nodalījuma mēbeles, kas aprīkotas ar alumīnija sliedēm, kalpo līdz pat 25 gadiem. Lētāki tērauda profili trīs reizes mazāk.

7. Virs vai zem rāmja? Apakšējo bīdāmo durvju sistēmu ir vienkāršāk uzstādīt: balsta profils ir uzstādīts uz grīdas, un durvis vienkārši tiek piestiprinātas ar riteņiem. Trūkums Robežvērtība. Piekares sistēma tiek montēta pie griestiem, un tai ir nepieciešamas pilnīgi gludas virsmas. Piemērots, ja jums nav padziļinātas versijas, bet ir skapis ar sienām un griestiem.

8. Gultņi vai rullīši? Bīdāmie gultņi uz izpletņa – vienkāršs dizains. Durvju vērtnes viegli nesakustas un neslīd, bet gropē nogulsnējas netīrumi. Rullīšu sistēma izmanto līstes, uz kurām rullīši ar āķiem rullīšos ar sliedēm. Tas spēj tikt galā ar netīrumiem un putekļiem.

Attēlā: Space 08 skapis no Wackenhut.

Jautājumi par durvīm

9. Kādi rāmji ir pieejami? ( līstes ) iestiprinātas rāmī. Pēdējās visbiežāk tiek izgatavotas no velmēta tērauda – Labāka vērtība. Šie rāmji ir pieejami no DSN, Mr. Durvis, Ramtrak, Roler, Simplex, Stenly, Versal. Konstrukcijas var uzņemt līdz 1,1 m platu audeklu. Plašākām durvīm tiek izmantots presēts alumīnija profils. Dārgāks, bet izturīgāks. To ražo Komandor, LUMI, Mr. Durvis, Stenly, Raumplus, Nevis. Koka rāmji ir reti sastopami. Biežāk metāls ir maskēts ar finieri.

10. Kādi materiāli? Kā mēbeles skapji ir arī ērti, jo tos var aprīkot ar dažādām durvīm. Lētāka alternatīva laminētas skaidu plātnes vai finierētas plātnes. Masīvkoka MDF plātnes parasti tiek finierētas, krāsotas vai frēzētas.

11. Kāda ietekme? Stikls un spoguļi skapjos vizuāli paplašina telpu un piešķir tai "gaismu". Lai iegūtu oriģinālāku izskatu, stiklu var arī tonēt, gravēt un smilšu strūklu.

Izvēlieties garderobi

Garderobe: Celtic by Emmemobili Iebūvējamais skapis 02 zīmols Gvarneri Garderobe ar sarkanu jostu Lumi-Arborum kolekcijā no Lumi

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Reinis Zalitis

    Vai jūs varat dot man padomu par garderobes durvīm? Es vēlos uzzināt atbildes uz 11 jautājumiem par tām.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus