Mikrotendences: materiālās vērtības

Mūsdienās augsto tehnoloģiju trakums tiek aizstāts ar dabisko lietu modi. Katastrofas, satricinājumi un straujais dzīves ritms liek mums zemapziņā meklēt mierinājumu, vienkāršību un tuvību dabai. Dabas materiāliem ir viss.

Pat ļoti elegants priekšmets, kas izgatavots no dabīga materiāla, var radīt iespaidu, ka tas ir "radīts gadsimtiem ilgi". Svarīgi ir arī, lai tie "skaisti novecotu" un gadu gaitā ir ieguvuši jaunas un interesantas nianses. Šīs iezīmes lieliski atbilst mūsdienīgai gudra patēriņa koncepcijai, kas aicina samazināt kvantitāti par labu kvalitātei un uz katru pirkumu raudzīties kā uz ilgtermiņa ieguldījumu.

Mēs no jauna atklājam dabisko materiālu greznību, kuru skaistums atklājas pilnīgā atklātībā minimālisma dizains. Dabiskās krāsas un faktūras elementi ir izteiksmīgi, radot mājoklim dabiskuma un siltuma sajūtu, pat ja tiek izmantots metāls vai akmens. Mierīgi, bet iespaidīgi toņi un bagātīgas faktūras ir tik pieprasītas, ka tehnoloģiski progresīvu materiālu ražotāji arvien vairāk investē savos produktos piemēram, plastmasas padarīt tos "maskēties" koka, metāla vai akmens. Lūk, īss kopsavilkums trīs mūsdienīgi materiāli, kas piešķirs jūsu mājai stabilitāti, ērtu vienkāršību un cēlu individualitāti.

Varš

Noguris no nevainojamā, bet aukstā hroma spīduma, mēs pievēršamies siltākām krāsām. Varš ir mazāk pretenciozs nekā zelts, tāpēc tas atbilst mūsdienu nepatiku pret pārmērīgu spožumu. Pat pulēta līdz augstam spīdumam, tā izstaro maigu, klusinātu mirdzumu, atstājot patīkamu nostalģisku pēcgaršu pēc pagātnes, kad viss bija vienkārši un rūpīgi. Dabiskā patina, kas laika gaitā veidojas uz vara virsmām, rada tik cēlus krāsu efektus, ka tie tiek atveidoti cita veida materiālos piemēram, audumos. Vara lakas var bagātīgi uzklāt arī uz keramikas, un mūsdienu mākslīgie materiāli bieži tiek "maskēti" zem šī īpaši modernā metāla.

Lasīt arī  Viņi to ir pelnījuši - par ko ir vērts tērēt naudu interjerā

1.

1.

1.

Aksesuāru izvēle

Spogulis Pacific Pointe Landscape 062-23-30 no kolekcijas Coastal Living Resort no Stanley Furniture Titāna pulkstenis no Reflex Angelo kolekcijas Disegno Drukāt Trett 08257 plakāts no Eichholtz
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: