Sāls viesnīca

Kas padara šo viesnīcu neparastu, jūs varētu jautāt?. Jo tam ir sava garša. Viesnīca ir uzbūvēta no improvizētiem materiāliem, kas klāj plato, uz kura atrodas viesnīca.

Šogad unikālā Bolīvijas viesnīca Luna Salada svin 20 gadu jubileju. Kopš tās izveides Luna Salada ir ierindota starp labākajām viesnīcām ne tikai Bolīvijā, bet arī visā pasaulē.

Viesnīca atrodas blakus izžuvušajam Ujuni sāls ezeram, kas bija sākumpunkts viesnīcas izveidei. Luna Salada viesnīca tika uzcelta 1993. gadā ar 24 sēdvietām, un kopš tā laika tā nav mainīta vai pat atjaunota Sāls bloki, no kuriem izgatavoti viesnīcas un tās iekārtojums, ir ne tikai oriģināli, bet arī ļoti izturīgi.

Dabas ielokā vēl viens šīs viesnīcas pluss. Ēka atrodas uz sāls plato ( aptuveni 10 miljardi tonnu sāls ). Apkārtnē ir Ievērojamas ainavas, Bolīvijas Andi, sirreāli sāls kristāli, dubļu geizeri, kaktusi un flamingi.

Viesnīca ir veidota no akmens sāls masīva. Šis neparastais materiāls aptver visu – no tā ir veidota grīda, sienas, mēbeles.. letes, gultas, izkārnījumi un pat dīvāni.

Sāls interjers ir atšķaidīts tikai ar dažiem vietējiem rokdarbiem un amatniecības izstrādājumiem, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem – paklāji, gultas pārklāji, gultas veļa, spilveni.

Viesnīcas atpūtas telpa ir sadalīta vairākos nodalījumos – No katra no tiem paveras lielisks skats uz sāls ezeru.

Nātrija hlorīds ir iekrāsots netīri bālganā krāsā un šķiet auksts, tāpēc šajā karstajā klimatā ir ļoti viegli dzīvot.

Naktī temperatūra var pazemināties līdz mīnus 10 grādiem pēc Celsija, tāpēc gultasveļa istabās ir izgatavota no ar rokām austas siltas kokvilnas.

Lasīt arī  Eiropas interjers Rīgas staļiniekā: komforta vairošana
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: