Pārplānošana divu istabu Hruščovkas dzīvoklī: kā atbrīvoties no gaiteņa istabas lāsta

Divistabu dzīvoklis ar savienojošo istabu Hruščova blokā ir pilnība: to nekādi nevar uzlabot. Tomēr šķiet, ka dizainerim Pāvelam Belijam ir izdevies neiespējamais. Telpas pārveidošanas projekts: tieši pusnaktī dzīvojamā istaba pārvēršas par atsevišķu guļamistabu.

Pareiza pārplānošana paver jaunas dizaina iespējas, piemēram, atbrīvoties no "lāsta", ko rada. Uz fotoattēla: Pāvela Baltā projekts Transsurfing Space.

Dzīvokļa detaļas: divistabu hruščovkas ar dzīvojamo istabu 16.kv.., Rīga

Par īpašniekiem: trīs cilvēku ģimene: vecāki un pilngadīga meita.

Klientu vēlmes: iekārtojiet dzīvojamo istabu tā, lai tā vienlaikus kļūtu par ērtu guļamistabu meitenei. Pievienot violetu.


Lasiet arī:

  • Divu istabu dzīvoklis Hruščovkā no sērijas 1-335: Eugenia Magnitskaya projekts
  • No stūra vienistabas hruščovkas – plašs duplekss
  • Spilgts interjers divistabu dzīvoklī: ticiet vai nē, tas ir hruščovkas dzīvoklis?

Šim Hruščova dzīvoklim ar 2 guļamistabām sākotnēji bija visas tradicionālās iezīmes: guļamistaba, viesistaba un neliels pieliekamais skapis. Diemžēl vairs nebija vietas atsevišķai pieaugušās meitas istabai. Dizainers Pāvels Belijs labo situāciju – dzīvojamā istaba tagad naktīs pārvēršas par izolētu guļamistabu meitenei. Dizaineris nosauca jūsu projektu par "kosmosa transsērfingu" daudzfunkcionalitātes un pielāgošanās spējas dēļ. Minimālisma mēbeles un nedaudz ekodekora, oriģināli risinājumi un apdrukas – Stilīga 16 kvadrātmetru liela interjera galvenie noslēpumi.. «krīze".

Hruščovkas divistabu dzīvokļa pārbūve sākās ar iekšējo durvju pārcelšanu. Ieeja vecāku guļamistabā bija novietota pa diagonāli no ieejas istabā, padarot visu telpu līdzīgu gaitenim. Guļamistabas durvis tagad atrodas iepretim ieejas durvīm, radot īpašu loga telpu, kas ir brīva no tranzīta satiksmes.
Bīdāmo stikla durvju starpsiena padara telpu mobilāku: aizvērtā stāvoklī tā sadala telpu guļamistabā un koridorā, bet, kad tā ir atvērta, visa telpa kļūst par viesistabu. Četri rūdīta matēta satinato stikla paneļi neaiztur pirkstu nospiedumus, ir necaurspīdīgi, bet caurlaiž gaismu. Paneļi ir izvietoti tikai uz augšējās sliedes ar paaugstinātu līstes apdari un finiera apdari. Apakšā nav sliedes, t.i., nav statīva pakāpiena.

Lasīt arī  Neparastas formas dzīvokļa ar septiņām kolonnām interjers: dizainere Irina Šamanova

Tranzīta zonas otrā pusē atrodas liels iebūvēts drēbju skapis. Neraugoties uz izmēru, tas nemaz neizskatās apjomīgs. Bīdāmās stikla durvis rotā pieneņu makro druka. Gaismas fotogrāfija uz mirdzoša stikla piešķir telpai apjomu, bet milzīgi stublāji piešķir minimālisma dizainam dabisku noskaņu. Izskatās svaigi un nedaudz sirreāli. Arī oriģinālie trīsdimensiju apgaismes ķermeņi, kas atspīd uz skapja spoguļvirsmas, paplašina telpu.

Ieejas vecāku guļamistabā ( plašas ) un garderobē ( šauras ). Spoguļu ieliktņi rada perspektīvas ilūziju, bet valriekstu finieris piešķir mājīgumu. Arī durvju konstrukcija ir neparasta – lielās durvis iebīdās sienā, bet mazajām durvīm ir rotācijas mehānisms, kas griežas perpendikulāri sienai.

Aiz bīdāmās stikla starpsienas ir dzīvojamā istaba jeb guļamzona. Minimālistiskais izvēršamais dīvāns naktī pārvēršas gultā

Izliektie galdi, kā arī 60. gadu stila TV skapītis ir izgatavoti pēc pasūtījuma. Nav asu leņķu, tāpēc visa vide ir maigāka un mājīgāka. Viegla stāvlampa uz šauras kājiņas izskatās absolūti bezsvara; tās forma atkārto pieneņlapiņas uz skapīšiem. Viegli aizkari ar oriģinālu rakstu piešķir telpai mājīgumu. Autora dizainu iedvesmojuši tēli, ko bērns redz mātes miesās ( saimnieces mīļākā krāsa – violeta ). Aizkari karājas divās pusēs: pie loga un virs starpsienas, palīdzot pilnībā aizklāt pasauli.

Pretī dīvānam ir televizors ar skaļruņiem. Mūsdienu mūzikas centrs izskatās kā melns kvadrāts. Tas ir piestiprināts pie sienas un neaizņem vietu telpā. Sienas ir nokrāsotas ar krāsu, pievienojot smiltis un perlamutru: pirmais piešķir tekstūru, otrais – akcentus, kas vizuāli paplašina telpu, padarot to gaisīgāku. Sarkanais plastmasas krēsls ir itāļu dizainera Paolo Novembre slavenā darba kopija. Radošs, mūsdienīgs dizains padara visu telpu interesantāku un "jaunāku", un sarkanā krāsa ir spilgts akcents neitrālam, gaišam interjeram.

Lasīt arī  Dzīvojamā istaba dzīvoklī ar pārsteigumiem: dizainere Alla Averina
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: