Privātmāja Sņežnija ciematā: dizainers Aleksandrs Kuzņecovs

Smagi aizkari, siltas krāsas, dabīgs koks… Šī māja skarbā rajonā ir īsta siltuma un gaismas oāze, kas pasargā tās iemītniekus no aukstuma.

Aleksandra Kuzņecova interjera dizaina projekts – uzvarētājs kategorijā Labākais interjers: lauku māja, dzīvoklis

Smagi aizkari, siltas krāsas, dabīgs koks…

Interjera dizainera Aleksandra Kuzņecova darbu šajā 450 kvadrātmetrus plašajā mājoklī ir grūti precīzi noteikt, taču daži elementi izmantoti gandrīz visur. m pierāda, ka šodienas tendencēm nav klimata ierobežojumu. Uzmanību piesaista mērenais elementu lietojums, kas šķiet "lūdzas pēc tā" šajā ziemeļu mājā. Ir maz paklāju, nav pūkainu aksesuāru, un koka apdare ir veidota diezgan delikāti. Taču telpu mijiedarbība ir drosmīga gan horizontāli, gan vertikāli: caurspīdīga stikla spirālveida lustra karājas virs diviem stāviem.

Ir grūti noteikt vienu stilu, taču daži elementi tiek izmantoti praktiski visur. Sienu krāsa ir balta, oriģināla koka apdare atsevišķu slokšņu veidā, konservatīvu ādas mēbeļu un ultramodernu, no jaunākajiem materiāliem izgatavotu mēbeļu kombinācija.

Mājas biroju fotogrāfijas ne vienmēr atspoguļo īpašnieka raksturu, taču šajā gadījumā redzams, ka darba vieta ir maksimāli individuāla. Melnbaltās radinieku fotogrāfijas, piemiņas diplomi un ieroči pie sienām, melnās mēbeles un paklājs ar ādas elementiem veidoja brutālu, bet modernu biroja tēlu, kas lieliski atbilda tā īpašniekam.

Lasīt arī  Telaviva: studijas tipa dzīvokļa pārbūve par dzīvokli
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: