Austrumu dzīvojamās istabas dizains: dizainers Aleksandrs Slepcovs

Austrumu māju viesistabas varianti parasti ietver "ikonisku" elementu izmantošanu: grieztās mēbeles, ūdenspīpes, daudz tekstilmateriālu dizaina.

Aleksandra Slepcova – konkursa "Tekstils interjerā" dalībnieka – dzīvojamās istabas dizains.

Apsverot kādas privātmājas viesistabas dizaina iespējas Kuveitā, īpašnieks un autors, protams, izvēlējās austrumnieciskas mēbeles. Garajā taisnstūra formas telpā dizainerim Aleksandram Slepcovam ir izdevies radīt mūsdienīgu interjeru, taču ar atsauci uz vietējo kultūru un tradīcijām. Visas mēbeles, kā arī sienu un griestu apdare ir veidotas pēc dizainera skicēm. Garā, taisnstūra formas telpā ir vairāki dīvāni atpūtas vakariem ar draugiem un šiša bārs. Tekstila dizains piešķir interjeram īpašu garšu. Logu aizsedz smagas drapērijas, bet spilvenu silto un vēso toņu spēle piešķir dinamiku dizains. «Ikonisks" dekoratīvie elementi Austrumu vitrāžas, gaismas avotu slēpšana, attēli ar arābu ligatūru pabeidza ideju. Dizainerim ir izdevies radīt mūsdienīgu, taču autentisku interjeru ar atsauci uz vietējo kultūru un tradīcijām.

Lasīt arī  11 piezīmes par mājas ar divlīmeņu dzīvojamo istabu plānošanu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: