Meitenes bēniņi: brutāls interjers ar sievišķīgiem trikiem

Betona sienas, veci ķieģeļi, karājas vadi – tieši kā radīti jaunai, mēreni romantiskai dāmai no Rīgas. Un daži meitenīgi triki padara pat visgrūtākos interjerus maigus un siltus. Kā piemēru var minēt Dinas Meževovas projektu.

Mazu darbnīcu interjera dizaina projektos vienmēr tiek domāts par divām lietām: kā izveidot interesantu interjeru un ietaupīt vietu. bārs kļūst par virtuves darba virsmu, un guļamistabu var paslēpt aiz stikla.

Informācija par dzīvokli: Studijas tipa dzīvoklis 75,7 kv.m. . Rīgas centrā

Par īpašniekiem: draudzene

Klienta vēlmes: izveidot modernu un funkcionālu interjeru, kurā varat atpūsties no burzmas vai izklaidēties kopā ar draugiem.

Jaunā Ostozhenka studijas dzīvokļa saimniece vēlējās mūsdienīgu un funkcionālu interjeru, nezaudējot telpu. Mazo studijas tipa dzīvokļu interjeri bieži vien ir iekārtoti bēniņu stilā, bet šajā gadījumā dizainerei Dinai Meževovai ir izdevies radīt ko īpašu. Brutāli bēniņu elementi un maigs, pat sievišķīgs dekors rada mājīgu un vienlaikus ļoti brīvu telpu, bet tehnoloģiskie risinājumi kļūst par minimālisma dizaina rotājumiem.

Stāvu plāns.

Telpa ir sadalīta divās daļās – publiskajā daļā ir ieejas halle, garderobe, plaša viesistaba un neliela virtuve, kas iebūvēta nišā. Privāttelpā – guļamistabā un vannas istabā. Šīs zonas atdala bīdāma starpsiena, kas izgatavota no balti krāsota stikla. Kad durvis ir atvērtas, telpa izskatās kā viens.

Aiz iebūvēto drēbju skapju sienas atrodas lielas garderobes kubs. No vienas puses, atsevišķa ģērbtuve aizņem daudz vietas; no otras puses, tā ļauj jums izveidot skaistu interjeru mazos dzīvokļos, kas nav pārslogots ar mēbelēm un plauktiem.
Viens no šīs telpas akcentiem ir neparasts apgaismojuma risinājums. No griestiem klasteros bezrūpīgi karājas mazas piekaramās lampas ar abažūriem, kas atgādina apgrieztas krūzes. Kopā ar apzināti eksponētu elektroinstalāciju tiem ir dekoratīva loma minimālisma interjerā. Arī griestu gaismekļi ar punktiem piešķir telpai bēniņiem līdzīgu grafisko izskatu.

Lasīt arī  Penthouse Jekaterinburgā: dizainere Jekaterina Elizarova

Dizaineris apvieno dažādas faktūras, lai radītu telpai unikālu šarmu. Brutālās, pat mazliet drūmās betona sienas ir apvienotas ar maigām ķešešām uz logiem un mīkstām drapēriju drapērijām. Dārgs ādas dīvāns lieliski izskatās uz novecojušas koka grīdas. Apkures radiatori un citas tehniskās ierīces bēniņos nav paslēptas, bet gan atklātas.

Nelielā virtuve ir ļoti minimālistiska – iekārtas, kas iebūvētas skapja sniega baltajās durtiņās, aizņem visu aizmugurējo sienu. Bāra lete apvienojumā ar darba zonu atdala virtuves telpu no dzīvojamās istabas.

Sākotnējais spogulis gaitenī izskatās kā puse spoguļa – smagais koka rāmis neaizver kontūru. Audekls stāv uz grīdas pret sienu – moderns, akcentēti nevērīgs paņēmiens. Blakus spogulim atrodas nolietota koka kurpju lāde.

Guļamistabā turpinās spēle ar tekstūrām. Baltināta siena ar caurspīdīgu sarkanu ķieģeli sasaucas ar gultas pārklāja krāsu, lai gan to faktūras izskatās kontrastējošas – raupja "industriāla" siena un grezns buduāra kažociņš. Dizainers atsakās no tradicionālās gultas un novieto guļamvietu uz plaša pjedestāla – gluži minimālisma garā.

Pelēkā vannas istaba nemaz neizskatās garlaicīga. Dizaineris spēlējas ar ģeometriskām formām un krāsām. Kvadrātveida bidē un tualete ir neparastas tikai ar savu neparasto formu – to krāsa ir tradicionālā baltā, bet vanna un izlietne ar izteikti ovālu dizainu ir negaidīti tumši pelēcīgā krāsā. Liels pussienas spogulis vizuāli divkāršo telpas lielumu.

Koks sausam betona un stikla interjeram piešķir mājīgumu un siltumu. Lielajai koka darba virsmai zem izlietnes ir atvilktne, zem kuras var uzglabāt nepieciešamākās lietas ( minimālismam nepatīk nevajadzīgas detaļas, kas redzamas acīm redzamā vietā ). Vanna ir atdalīta no sienas un aprīkota ar speciālu grīdas maisītāju, kas arī ir mūsdienās moderns elements.

Lasīt arī  Māja ar divstāvu dzīvojamo istabu: dizainers Jaroslavs Usovs

Īsts dārgakmens šajā telpā ir iebūvētā stikla vitrīna

Vannas istabas galvenā "iezīme" ir tukša betona siena. Tas ir izgatavots no īpaša caurspīdīga betona ar integrētu apgaismojumu. Kad iedegas gaisma, sausā, minimālistiskā telpa pārvēršas maģiskā pasaulē. Caur sienu plūstošās dienas gaismas sajūta piešķir telpai apjomu un perspektīvu – citiem vārdiem sakot, tā vizuāli palielina telpu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: