Lauku māja ar mūžīgo vasaru: dizainers Antons Naseļevecs

Stilīgs viesistabas interjera dizains lauku mājā ar eklektisku interjeru baltos toņos un mūžzaļo vertikālo dārzu

Dizaineri Antons Naseļevecs piedalījās konkursā "Interjera vertikālā dārzkopība ( 3D )"

Dizaineris Antons Naseļevecs ir radījis interjeru viesistabai lauku dzīvokļu kompleksā, uz kuru saimnieki pārcēlušies, ilgojoties pēc kaut kā tuvāk dabai. Stilīgais viesistabas interjers ar vintage elementiem, novecojušu koku un lina audumiem bija optimāls risinājums. Uzsveriet "mājas" kopējo toni šī nama atmosfēra detaļas. Tie lielākoties ir balti: oriģinālā lustra, putnu būrīši, klavieres, balts Skaidri dekoratīvs velosipēds, senatnīga rakstāmmašīna. Pievērš uzmanību dzīvi koki kublos un mūžzaļais vertikālais dārzs ar siltu apgaismojumu. Šī vide vienmēr jūs uzmundrina: dzīvojamās istabas dizains atgriežas pie spilgtas, karstas vasaras, pat lietainās dienās.

Lasīt arī  Mūsdienīga, neuzkrītoša klasika vēsturiskā mājā Pokrovkā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: