Lauku māja ar sarežģītu stilistiku: dizainers Arsēnijs Leonovičs

Šīs mājas dizaina fotogrāfijas atgādina kruīza kuģus: daudz caurspīdīgu virsmu, garas ejas, nolaišanās un pacelšanās. Lauku māja, kas pilna gaisa, gaismas un gaiša brīvdienu noskaņa.

Arseniy Leonovych mājas dizains – konkursa "Labākais interjers: lauku māja, dzīvoklis" uzvarētājs

Arsēnijs Leonovičs savu projektu jokojot nosauca par tvaikoni "Ivan Kuzmich", un patiešām.. fasāžu un jumta līnijas atgādina līnijbūvi. Mazie apaļie logi ēkas koka apšuvumā pastiprina šo iespaidu. Lauku mājas fotogrāfijā redzams, ka, neraugoties uz iespaidīgo kopējo platību – 1500 kvadrātmetru. m, interjers izskatās pieticīgs un mājīgs. Liela, gaiša telpa ar panorāmas logiem vienmērīgi pāriet privātajās istabās, un mēbeļu izvietojums ļauj brīvi pārvietoties. Iekštelpu apdarē dominē dabīgā koka un baltu sienu kombinācija: parkets dubulto griestu paneļu un kāpņu margu krāsu. Nelieli krāsu triepieni interjeram piešķir dinamismu un izteiksmīgumu zila siena viesistabā, dzelteni spilveni, rozā un sarkani gaismas ķermeņi pirmajā stāvā.

Lasīt arī  Divstāvu gāzbetona māja netālu no Kazaņas: dizainers Lenars Sultanovs
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: