Kā izmantot zilos toņus interjerā: 5 iedvesmojoši piemēri

Zilu krāsu bieži izvēlas cilvēki ar radošu noskaņu. Ir daudz nianšu, tostarp tirkīza un akvamarīna, un tās ir grūti nepamanīt pat gaišos toņos. Galvenais ir izvēlēties šai krāsai piemērotus kompanjonus, kas var izcelt tās krāsas.

Objekta informācija. Divi dzīvokļi: 2-istabu un 3-istabu, kopējā platība 280 kv. .

Dzīvokļa īpašnieki. Laulāts pāris ar trim bērniem.

Klientu vēlmes. Plašs, ērts, funkcionāls dzīvoklis lielai ģimenei.

Dizainera risinājums. Kā atzīst projekta autors, dzīvoklī nav skaidra stila. Šeit var atrast modernās eklektisma pazīmes, kā arī dažus Art Deco elementus. Darbs pie projekta ilga neilgi, apmēram 4-5 mēnešus. Visas ierīces, santehnikas iekārtas, flīzes un apgaismes ķermeņi tika izvēlēti no ekonomiskās sērijas, jo budžets bija neliels. Mēbeles tika izgatavotas Kijevā pēc Yunakov Home Design skicēm. Dzīvokļa krāsu kombinācija bija balstīta uz vienkāršu ideju – Izveidojiet interjeru maigā, neitrālā tonī ar spilgtu krāsu akcentiem. Pēc projekta autora un viņa klientu domām, krāsu līdzsvars ir ne tikai labs, bet arī ļoti mūsdienīgs.

5 triki, kas jāatkārto

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: