Dzīvoklis bez gaiteņiem: dizainere Daria Kharitonova

Vitrāžas dzīvoklī reti uzdrīkstas, bet stikla starpsienas ar rakstu būs piemērotas jebkuram interjeram. Papildus estētiskajam aspektam tās palīdz arī zonēt telpu.

Vitrāžu starpsienas dzīvoklī: Darjas Haritonovas, konkursa "Labākais dzīvokļa dizains" dalībnieces Darjas Haritonovas projekts

Dzīvoklis ir veidots kā vienota telpa 115 kv.m platībā. M, bez stūriem un spraugām. Kompozīcijas centrs saskaņā ar klienta vēlmēm ir apvienotā virtuves, ēdamistabas un viesistabas zona. Šeit ir grūti apmaldīties: vitrāžas dzīvokļa interjerā, kas attēlo nākotnes pilsētu, jau no paša sliekšņa aicina uz publisko telpu. Attiecībā uz pārējo interjeru mēs esam izvēlējušies tradicionālu tehniku: gaišu sienu un tumšu paneļu kontrastu, kas dzīvojamā istabā ir kompensēts ar tumši sarkanu krāsu. Krāsu akcenti ir apvienoti ne tikai fonā, bet arī sarkanos aksesuāros. Dizains ir kļuvis lakonisks un funkcionāls, pateicoties lielajam glabāšanas telpu apjomam – No apjomīgās garderobes līdz mazajiem plauktiem sabiedriskajā zonā.

Darjas Haritonovas projekts "Labākā plakanā dizaina" konkursa dalībnieks vietnē .

Lasīt arī  Tipisks studijas tipa dzīvoklis ar pievienotu lodžiju: Elena Bogatyryova dizains
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: