Balta vannas istaba ar kamīnu – romantikas un brīvības triumfs

Šķiet, ka dzīvoklī nav sienu, un baltā vannas istaba kļūst par baltās guļamistabas turpinājumu. Taču šeit ir paslēpts viss nepieciešamais, un peldēšanās kļūst par īstu baudījumu. To pastiprina romantiskā gaisotne, ko rada vannas istabā esošais kamīns, un vienlaikus viegluma un plašuma sajūta.

Interesanta ideja Viengabalaini apvienojiet guļamistabu un vannas istabu: telpa it kā "pārplūst" No vienas telpas uz otru acs netiek bloķēta ar tukšām sienām. Balto vannas istabu caurstrāvo gaisma un gaiss, savukārt melnie monolītie bloki apvieno projektu vienotā koncepcijā. Dizainere Elena Fatejeva spēlējas ar kontrastu starp glancētām un raupjām virsmām un līdzsvaro dažādus arhitektoniskos apjomus. Dizains ir nobriedis, drosmīgs un progresīvs, kas, pēc dizainera domām, pilnībā atspoguļo īpašnieka raksturu. Tiem, kas meklē netriviālas vannas istabas iekārtošanas idejas, ir vērts tuvāk aplūkot šo projektu.

Tīri baltā krāsā ierāmētas atklātas telpas rada nebijušu telpas un gaisa sajūtu. Vannas istabas un guļamistabas atdalīšana ar stikla bīdāmajām durvīm. Abās istabās ir kopīgs sienā iebūvēts kamīns. Palikšana gultā un vannā kļūst vēl patīkamāka, jo tagad varat skatīties gan uz uguni, gan ūdeni.

Melnā siena, ko ieskauj baltas virsmas, piešķir neparastu dziļumu: šķiet, ka tā turpinās mūžīgi. Lielā vanna, kas piemērota diviem cilvēkiem, ir ietīta mākslīgā baltā akmenī, kas veido viengabalainu, viengabalainu virsmu, kas nevainojami saplūst ar sienas virsmu.

Stikla durvis un jumta logs ļauj vannas istabā no guļamistabas ienākt dabiskai gaismai. Mūsdienu dizaineri uzskata, ka logiem jābūt visur, kur mēs pavadām kādu savas dzīves daļu. Vannas istaba nav garderobe: mazgāšanās ir relaksējoša, sapņaina… un galu galā viegli baudāma. Acs nedrīkst balstīties uz sienas, bet vienmēr jābūt perspektīvai. Tāpēc, ja dzīvoklis tiek plānots tā, ka vannas istabā nav logu, arhitekti un dizaineri "atver" logus uz blakus esošajām telpām.

Lasīt arī  No divistabas līdz trīsistabu dzīvoklim ar bērnistabu un guļamistabu: dizainere Tatjana Damiani-Kaštanova

Ar VITRA t-4 tualetes podiem ar priekšsienas uzstādīšanu visas caurules ir paslēptas sienā. Sienas sanitārtehnikas izstrādājumi aizņem mazāk vietas, izskatās mūsdienīgāk un atvieglo tīrīšanu.

Vēl viens tumšs akcents ir garderobes durvis. Pateicoties atstarotājam, sniegaini baltā apkārtne neizskatās neskaidra, bet gan kļūst par struktūru. Spīdīgs grīdas segums atstaro gaismu, kas vēl vairāk paplašina telpu un rada svaiguma sajūtu. Nebaidieties vannas istabā izvēlēties baltu krāsu: uzturēt to tīru būs tikpat viegli kā jebkurā citā vannas istabā. Vannas istabas ir telpas, kuras tiek intensīvi izmantotas un kuras jebkurā gadījumā ir bieži jātīra.

Bīdāmo stikla durvju tumšais rāmis piešķir interjeram skaidru, grafisku izskatu. Šo pašu estētisko problēmu atrisina skapīšu un citu glabāšanas vietu fasāžu spraugu tīrās līnijas (labākajās minimālisma tradīcijās tās ir paslēptas ).

Ja plānojums ir atvērts un dzīvojamā zona ir integrēta ar citām telpām, sanitāro zonu vislabāk paslēpt, lai izvairītos no pārpratumiem. Šeit aiz sienas atrodas tualete un dušas kabīne ar izlietni. Visbiežāk iekštelpās izmantotās zonas ir klātas flīzēm, pārējās ir aizsargātas ar īpašiem mitruma izturīgiem pārklājumiem.

Lielais spogulis virs izlietnes atspoguļo gaismu no guļamistabas loga. Tas padara telpu plašāku un dzīvīgāku, bet LED apgaismojums zem spoguļa piešķir tai apjomu un spilgtumu. VITRA Pure iebūvētie sienas krāni izskatās eleganti un cēli – harmonijā ar visa interjera stilu

Spilgts plakans dizains

Dzīvokļa interjers no dizainera projekta Plakanais interjers no dizaina studijas ToTaste projekta Dzīvokļa interjers no dizainera īstenotā projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: