Pārnēsājamie gaismekļi

Agrāk cilvēki nezināja citu veidu, kā izgaismot savu dārzu: svečturi un sveces tika pārnēsātas no istabas uz istabu. Līdz ar elektrības parādīšanos vairs nav nepieciešams. Gaismas ķermeņu pārvadāšana ir gandrīz izzudusi, un tam ir pamatots iemesls! Pastāv liela īpaši pielāgotu portatīvo modeļu kategorija.

"Ņem un dodies" – tieši tā Gudra rokas gaismekļa definīcija.

Izveidojiet eksperimentu uz zāliena. Ir ļoti viegli aprēķināt ( galda ) darba vietas apgaismojumu;. Bet, runājot par ainavu, es ieteiktu eksperimentēt, nevis rēķināt. Var izmantot dažus rokas gaismekļus, kuru cena ir pieņemama un kuri vienmēr ir pieejami jebkurā būvlaukumā. Pārvietojot trīs vai četru prožektoru grupu, varat precīzi noteikt nepieciešamo gaismekļu skaitu, jaudu un augstumu. Jums tikai jāizvēlas to dizains.

Eksperiments zālienā. Ļoti viegli aprēķināt darba vietas apgaismojumu ( galda ). Bet, runājot par ainavu, es ieteiktu eksperimentēt, nevis rēķināt. Jūs varat izmantot vairākas portatīvās lampas, kas ir lētas un vienmēr pieejamas jebkurā būvlaukumā. Pārvietošanās dažādās vietās vietā grupu trīs vai četras lampas, jūs varat pietiekami precīzi, lai novērtētu skaitu, jaudu un augstumu atrašanās vietu apgaismes ķermeņi nepieciešams. Jums tikai jāizvēlas to dizains.

Paslēpt

Pārnēsājamo ierīču kategorijā galvenokārt ietilpst bezvadu apgaismes ķermeņi, kas darbojas no autonomiem barošanas avotiem ( baterijām ). Tas ietver arī stāvlampas un galda lampas Tie ir pieslēgti elektrotīklam, bet tiem nav nepieciešama īpaša montāža. Atšķirībā no sienas lampām vai lustrām tās var vienkārši atvienot no sienas rozetes un pārvietot uz citu telpu.

Pārnēsājamie lukturi var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, un tiem var būt dažādas formas un krāsas. Taču tie visi ir vietējās apgaismojuma avoti un tiek izmantoti nelielu teritoriju vietējam apgaismojumam ( piemēram, sveces vietā uz svētku galda ) vai tiešā funkcijā ( grāmatas lapu izgaismošanai ).

Gaismekļu klasifikācija atkarībā no barošanas avota

Visas pārnēsājamās gaismas ir iedalītas kategorijās pēc to barošanas avota. Dažus no tiem darbina saule, citus – gaisma ar akumulatoru darbināms, trešais elektroenerģijas, bet dara to ļoti savdabīgā veidā.

 • USB. Daži modeļi tiek darbināti no personālā datora, izmantojot USB savienojumu. Arī tie izmanto LED spuldzes. Tas, cita starpā, ir saistīts ar USB- Tikai 2,2 vati.

Kandelabru tēma apsēž ražotājus. Klasiskiem interjeriem tās piedāvā "modernizētas" parafīna lampas. Mūsdienu sveču gaismas ķermeņi ir aprīkoti ar spuldzīti, kas… izsvīst, neizslēdzas.

 • Saules gaisma. Neparasti, bet ļoti moderni videi draudzīgi gaismekļi ar nelielu saules paneli. Dienas laikā iegūst enerģiju no saules un darbojas kā nakts gaisma.

Baterijas. Vienkāršākais piemērs gaisma. Tomēr mēs runājam ne par to, bet par mājas dekoratīvajām lampām, kurās kā enerģijas avots tiek izmantotas baterijas vai uzlādējamas baterijas. Tās parasti ir paredzētas LED diodēm. Šādi ķermeņi ir miniaturizēti un viegli, spīd spoži, bet ar nelielu virzītas gaismas kūli. LED ir zems enerģijas patēriņš Akumulatora nomaiņa ilgu laiku nebūs nepieciešama.

Attēlā: UpOGalleggio by Viabizzuno, projektējis Nanni Mario.

 • Elektrība. Daži portatīvie modeļi ir pieejami arī kā spuldzes, taču ar ļoti garu kabeli. Jūs varat pieslēgt lampu mājā un pakārt to uz koka dārzā vai doties uz vīna pagrabu ar apgaismotu lampu. Šī, iespējams, ir visizplatītākā portatīvo modeļu kategorija. Tās izmanto jebkura veida lampas, bet parasti tās ir maza izmēra.

Klasifikācija pēc uzstādīšanas

Pārnēsājamie lukturi atšķiras pēc stiprinājuma veida. Visizplatītākie ir piestiprināmie lukturi. Otra populārākā ir brīvi stāvoša versija bez stieples vai ar rokturi pārnēsāšanai. Visbeidzot, ir modeļi uz piesūcekņiem piestiprināt jebkurā vietā pie sienas.

Lasīt arī  Maksimālā lampas jauda

Galda lampas ir viegli atšķiramas no citām sienas lampām: tās var ērti turēt vienā rokā. Vai arī īpašs rokturis pārvietošanai.

 • brīvi stāvošas modifikācijas. Gaismu var ņemt līdzi uz rakstāmgaldu, pēc tam pārnest uz dīvānu, novietot blakus uz naktsskapīša un tā tālāk..

Gaismas uz piesūcekņiem var būt virziena vai izkliedēta. Tie ir lielisks palīgs, ja renovācijas posmā jūsu mājoklī nav iespējams uzstādīt pie sienas piestiprināmu gaismekli. Lai netraucētu sienas un nevajadzētu atkārtoti veikt putekļaino darbu, gaismu var vienkārši piekārt uz piesūcekņa. Neraugoties uz acīmredzamo funkcionalitāti, diemžēl šo produktu lielās versijas nav ļoti izplatītas. Piesūceknis nevar izturēt pārāk lielu svaru un darbojas tikai uz pilnīgi gludas virsmas.

Attēlā: Droog lipīgā lampa, dizains Kabel Chris.

 • Šim tipam pieder gan mazi modeļi, gan arī pilna izmēra galda un grīdas ķermeņi. Tos izmanto vietējam apgaismojumam, vispārējam apgaismojumam, vietējam interjera apgaismojumam vai atmosfēras akcentu apgaismojumam. Varat, piemēram, kopā ar draugiem apsēsties uz dīvāna, izslēgt gaisvadu gaismu un no cita telpas stūra atnest pāris kvēlojošas "bumbiņas".
  • Klipu vai apģērba piespraužamo statīvu modeļi, miniatūrās versijas ( parasti ar gaismas diodēm ) piestipriniet pie grāmatas vai žurnāla, lai lasītu pietiekami spilgtā gaismā, netraucējot citiem. Lielākus priekšmetus var piestiprināt pie plauktiem, galda virsmas vai dīvāna rāmja. Gaismas virzienu var viegli regulēt, turklāt klipu var ātri noņemt un pārvietot lukturi uz citu vietu.

  Šos lukturus var piestiprināt pie galda malas.  Novērtējiet rakstu
  ( Vēl nav neviena vērtējuma )
  Lace Kalnins

  Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

  Pievienojiet komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: