Kā tiek veidotas Il Paralume Marina lustras?

Il Paralume Marina ir viens no pasaules vadošajiem apgaismojuma ražotājiem. Uzņēmuma mērķis ir radīt unikālus produktus, no kuriem izcilākais ir neatkārtojamie "autoru abažūri". Šī zīmola nosaukums ir kļuvis par sinonīmu augstākās kvalitātes un izsmalcinātam itāļu dizainam.

"Mūsu uzdevums ir radīt unikālu produktu.", – Tā fabrikas dibinātāja formulē savu stratēģiju. "Jaunu kolekciju dizaina idejas nāk no manis un citiem darbiniekiem, un par to īstenošanu atbild tehniskā nodaļa. Viņš strādā arī ar individuāliem pasūtījumiem, ļaujot īstenot jebkura klienta vēlmes.". Ferronato ne tikai ģenerē idejas, bet arī piedalās ražošanas procesā, sākot no abažūru šūšanas ar rokām un dizaina izstrādes ( viņai abažūrs ir galvenais gaismekļa elements ) līdz pat visu piegādāto pasūtījumu kontrolei.

Attēls: dibinātāja un līdzīpašniece Marina Ferronato
Il Paralume Marina.

Il Paralume Marina ir nosaukta tās dibinātājas Marinas Ferronato vārdā. Desmitiem gadu desmitu strādājusi apgaismojuma nozarē, 1987. gadā viņa kopā ar vīru un domubiedru Stefano Simončello izveidoja savu uzņēmumu. Šodien uzņēmums ir viens no pasaules līderiem dekoratīvo apgaismes ķermeņu segmentā, kas būtībā joprojām ir neliels ģimenes uzņēmums, kurā darbojas visi ģimenes locekļi. Tāpēc dēli Tomass un Simone ir iesaistīti attiecīgi mārketingā un ražošanā, bet viņu sievas atbild par kolekciju dizainu un komerciālo pusi. Abažūrus šuj un rotā pati signora Ferronato, kura ir prasmīga izšuvēja.

Murano stikla lustras, galerijas lampas, galda lampas un stāvlampas Art Deco, klasicisma un ampīra stilā tiek ražotas ar rokām un pēc klienta pieprasījuma rūpnīcā Itālijā. «bāzes" Apgaismes ķermeņi ir izgatavoti no kristāla, Venēcijas stikla un ar rokām kaltiem sakausējumiem. Abažūrs ir pārklāts ar ( zīda, šifona, organzas ) dubulto audumu un rotāts ar izšuvumiem, pinumiem un Swarovski kristāliem. Ne tikai dārgi materiāli un smalki rokdarbi, bet arī perfekts izstrādājumu dizains padara katru lampu rūpnīcas gaismekli par īstu šedevru.

Lasīt arī  10 klasiskās lustras no Spānijas

Iepazīsim trīs galvenos Il Paralume Marina lustru ražošanas posmus: misiņa elementu, stikla pamatņu un abažūru izgatavošanas procesu.

Interesanti, ka gadsimtiem senā tradīcija liet misiņa lējumu "zemē" joprojām tiek ražota. Misiņš kūst vairāk nekā 1000° C temperatūrā ( foto- ) kausēšanas krāsns;.

Pēc tam to ielej īpašās sveķu veidnēs…

… un tiek atstāti tajos atdzist.

Rezultātā elementi tiek izņemti no veidnēm, un tos var tālāk griezt, tīrīt, krāsot u. c..

Nepabeigtie lējumi nonāk darbnīcā, kur eksperti misiņa izstrādājumiem piešķir galīgo izskatu.

Lampu pamatnes ir izgatavotas no Florences kristāla un Murāno stikla. Strādājot ar šiem vērtīgajiem materiāliem, mēs arī saglabājam senās tradīcijas, kas nozīmē roku darbu.

Uz fotoattēla kristālu kausēšanas krāsns.

Izkausēto kristālu ielej veidnēs …

Cietinātie konstrukcijas elementi ir gravēti un pulēti.

Murāno stikla elementus izgatavo, pūšot.

Abažūri tiek ražoti Signora Ferronato ateljē. Viss, protams, sākas ar prototipa izveidi.

Gludo, cieto virsmu abažūru sagataves tiek izgatavotas, izmantojot datorizētu projektēšanu…

… un lāzera griešana.

Dubultie auduma abažūri ir šūti tikai ar rokām.

Galīgais abažūru izgatavošanas posms dekorēšana. Šajā gadījumā gar veidlapas apakšējo malu tiek pielīmēta apmale.

Iespējami arī citi rotājumi, piemēram, izšuvumi, kristāli, pušķi u. c..

Jāatzīmē, ka papildus visdažādākajām lustrām un lampām no Murāno stikla un kristāla rūpnīca ražo arī dekoratīvus karnīzes un vannas istabas aksesuārus no misiņa un Florences kristāla.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: