Viena dzīvokļa 10 sejas: dizainera Sergeja Bakhareva projekts, Studio Odnushechka

Minimālā telpā un bez dekorācijām var spēlēties ar skaļumu, akcentiem un noskaņām, izmantojot tikai padziļinātus gaismekļus, padziļinātu apgaismojumu un iPad.

Projekts tika īstenots 2012. gadā. Pa labi un pa kreisi no ieejas durvīm ir attiecīgi vannas istaba un garderobe. Ieejas halle, virtuve un dzīvojamā istaba ir apvienotas vienā telpā. Lielu daļu no dzīvokļa sienām aizņem iebūvētas uzglabāšanas sistēmas. Dizaina centrālais punkts ir balta krāsa. Minimālais mēbeļu daudzums. Dizainers īpaši šim projektam izstrādāja koka galdu, skapi un taburetes.

Dzīvokļa detaļas: Neliels divu guļamistabu dzīvoklis Očakovā, 43,6 kv.m. .

Dzīvokļa īpašnieki: precēts pāris.

Klientu vēlmes: Pilnībā sasaucoties ar projektu, viņi ieviesa multiplikācijas filmas Futurama tēmu, kuras darbība norisinās Ņujorkā 21. gadsimtā.

Dzīvoklis ir aprīkots ar dažādām tehniskām sistēmām: kombinētā nosūces un ieplūdes ventilācija, gaisa kondicionēšanas sistēma, ūdens filtrēšanas sistēma, integrēta daudzistabu akustika guļamistabā un vannas istabā, drošības sistēma. Elektriski darbināmas virtuves un dzīvojamās istabas atvērtās skapju frontes.

Dzīvojamā istaba

Tālvadības apgaismojuma tālvadības pults parāda iespējas. griestu paneļu savienojumi ar sienu un savā starpā ir spraugas. tajās paslēptas gaismas diodes. Tādējādi uz griestiem tiek izveidotas divas perpendikulāras gaismas līnijas. Atkarībā no izvēlētā apgaismojuma vadības scenārija tie maina krāsu: sarkana, balta, zila. Formālā robeža starp virtuvi un dzīvojamo istabu tagad ir izteikta un skaidra, tagad dažkārt neuzbāzīga. Alternatīvi vai vienlaicīgi gaismas diodes var pieslēgt citiem avotiem: dīvāna nišas apgaismojumam, 10 griestu prožektoriem ap lielu četrstūrainu lampu, piekarināmai lampai virs koka galda. Ir daudzas telpas zonas, kas ir aizēnotas, un citas, kas iegūst lielāku apjomu un ietekmi.

Lasīt arī  Ar rokām darināts abažūrs

Īpaša projekta iezīme ir tālvadības sistēma. Katrā dzīvokļa funkcionālajā zonā ir dažādi apgaismes ķermeņi: tradicionālās spuldzes, iebūvētie prožektori, paslēptais LED apgaismojums grīdā un pie griestiem. Gaisma dzīvoklī tiek kontrolēta ar iPad. Naktī par apgaismojuma bezvadu vadību rūpējas kustības sensori: tie ieslēdz prožektoru grīdā.

Virtuve

Iebūvētie virtuves skapīši sākas gandrīz priekšnamā, tieši aiz ieejas vannas istabā. Matēta stikla durvis ved uz guļamistabu. Ēdamistabas zona pie sienas, kas atdala garderobi. Uz sienas Futurama motīvs. Tiklīdz dzīvoklī tiek ieslēgta apgaismojuma vadība, viss apjoms acumirklī mainās. Gaismas līnijas uz grīdas un griestiem rada virtuves darba telpu. Pēc izvēles tos var savienot ar nišā iebūvētiem halogēniem, lai apgaismotu darba virsmu. nakts scenārijs: visu telpu pārpludina zila gaisma, uz kuras fona izceļas guļamistabas durvju dzeltenais taisnstūris.

Dizaineris ir izstrādājis daudzus dažādus apgaismojuma scenārijus. Katrā scenārijā tiek izcelta konkrēta vieta vai pat konkrēts interjera objekts. Mainās ne tikai gaismas intensitāte, bet arī tās krāsa. Tas piešķir nelielam dzīvoklim pavisam citu izskatu.

Vannas istaba

Apgaismojuma tālvadības pults ļauj pārveidot arī vannas istabu. Vēsā zilā vai siltā dzeltenā gaisma pārpludina vannas istabu, pateicoties apgaismojumam, kas paslēpts sienas padziļinājumā virs spoguļa.

Dizainera Sergeja Bakhareva, Studio Odnushechka, projekts konkursa "Stilīgs apgaismojuma dizains" uzvarētājs vietnē .

Citi plakanie dizaini :

Dzīvokļa interjers no dizainera realizētā projekta Dzīvokļa interjers no dizainera realizēta projekta Dzīvokļa interjers ANC Concept projektā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: