Nanoe matu ģenerators

Panasonic Krievijā laiž klajā jaunu Nanoe Care kolekciju: matu žāvētājs un matu taisnotājs.

Panasonic inovatīvā Nanoe tehnoloģija aizsargā jūsu matus ikdienas matu veidošanas procesā. Pateicoties īpašam nanoe daļiņu ģeneratoram! EH-NA65 Nanoe Care žāvētāja EH-NA65 augšdaļā tas absorbē mitrumu no apkārtējā gaisa un pārveido to negatīvi lādētās nanodaļiņās.

Nanoe daļiņas satur līdz pat 1000 reižu vairāk mitruma nekā negatīvi lādēti joni. Tie labāk iekļūst matu struktūrā un piesātina tos ar mitrumu no iekšpuses, kā arī rūpējas par galvas ādu. Veselīgi, gludi un spīdīgi mati. Augstas kvalitātes mitrināšana padara tos izturīgus pret ikdienas stila izmaiņām. Ātra un saudzīga žāvēšana un veidošana tiek nodrošināta ar īpašu Quick-Dry uzgalīti un difuzoru. Quick-Dry rada sarežģītas spēcīgu un maigu gaisa plūsmu kombinācijas, un difuzors vienmērīgi izplata siltumu.

EH-HS95 arī aizsargā matus no augstas temperatūras kaitīgās ietekmes. Tas pārvērš no matiem matu veidošanas laikā iztvaikojušo mitrumu nanodaļiņās un atdod to atpakaļ matiem. Īpaši izstrādāts keramikas pārklājums uz plāksnēm un karstuma saglabāšanas funkcija, lai pasargātu matus no pārkaršanas. Piecu temperatūras iestatījumu izvēle. Tā uzkarst līdz 200°C tikai 45 sekunžu laikā, lai jūs varētu ļoti ātri ieveidot matus.

Lasīt arī  Am Group izsludina PinWin konkursu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: