Villeroy & Boch aicina piedalīties konkursā

Villeroy & Boch: labsajūta jūsu mājās" konkurss. Pasteidzieties un piedalieties konkursā!

Jauns konkurss par relaksējošu ūdens attīrīšanu. Lai piedalītos konkursā "Villeroy&Boch", "Villeroy&Boch" konkursa uzvarētājs Boch: labsajūta jūsu mājās", Izaicinājums ir radīt telpu, kas iemieso pašu labsajūtas jēdzienu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir sauna, spa baseins vai moderna vannas istaba, kas aprīkota ar mūsdienīgu sanitāro aprīkojumu tas ir atkarīgs no jums. Priekšnoteikums izmantot Villeroy& produktus projektā Boch.

Pirmās vietas ieguvējs nonāks Villeroy&Boch rūpnīcā Vācijā Boch un saņems dāvanu no Villeroy& Boch. Otrajā vietā ierindosies arī Villeroy&Boch rūpnīca Vācijā Boch rūpnīca Vācijā. Trešās vietas balva būs trauku komplekts no Villeroy& Boch .

Pieteikumi tiek pieņemti Līdz 2016. gada 13. novembrim.


Uzziniet vairāk par Villeroy& Boch: labsajūta jūsu mājās" vairāk par konkursu, apskatiet iesniegtos darbus un pievienojieties konkursam!


Lasīt arī  Spēlējot klasiku
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: