Leroy Merlin prezentē jaunus risinājumus apkurei un apsildīšanai

Jauni, mūsdienīgi risinājumi mājokļu apkurei, lai daudzdzīvokļu ēkās nebūtu jāizmanto centrālā apkure, un sarežģītu apkures sistēmu uzstādīšana privātmājās. Tagad jūs varat izveidot efektīvu, uzticamu un rentablu apkures sistēmu pašu spēkiem un ar minimālām pūlēm.

Apsildāmās grīdas kā siltas mājas pamats

Apsildāmās grīdas, kas jau ir populāra komforta apkures izvēle, kļūst pieejamākas un ekonomiskākas. Zīmols Vienādojums ievieš jaunu risinājumu Grīdas apsildes sistēma, kuras pamatā ir ekranēta vītā pāra kabeļu sekcija ar tikai vienu instalācijas vadu. Ievērojami atvieglo uzstādīšanu un ļauj veikt darbus pašiem. Apsildes paklāju var viegli uzstādīt uz plānas flīžu līmes kārtas zem plānas segumiem, paaugstinot grīdu tikai par 3-5 cm. Apkures paklāja IPX7 aizsardzības pakāpe padara šo grīdas apsildi piemērotu lietošanai mitrās telpās.. vannas istabas un virtuves.

Būtiska Equation grīdas apsildes funkcija ir ar Wi-Fi vadāms programmējams termostats. Tas ļauj ne tikai attālināti kontrolēt grīdas apsildes temperatūru, bet arī uzraudzīt enerģijas patēriņa statistiku, samazinot enerģijas izmaksas līdz pat 70 %. Šī īpašība padara Equation grīdas apsildi par ideālu risinājumu gan kā galveno sildītāju, gan kā papildu komforta apsildes avotu.

Mobilais siltums

Šogad ir paplašināts arī mobilo sildītāju klāsts. Leroy Merlin tradicionāli plašais dažādu jaudu sildītāju, eļļas, kvarca un infrasarkano staru sildītāju klāsts ir papildināts ar jaudīgu jaunu produktu – sildierīci ar Equation 3300 W siltuma lielgabalu. Ierīce ir paredzēta ātrai nedzīvojamo telpu apsildei un spēj ātri sasildīt lielu gaisa daudzumu jebkurā aukstā laikā. Neraugoties uz tā slēpto jaudu un augsto veiktspēju, tas ir par pieņemamu cenu un ir ekonomiski izmantojams.

Lasīt arī  GLOBAL efektīvi silda
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: