Union aicina jūs iepirkties

Jauni interjera piedāvājumi Union mēbeļu salonos.

Populārākie stili šogad – Skandināvu un amerikāņu. Mēbeļu saloni "Union" mēbeles palīdzēs jums izveidot interjeru šajos stilos. Tātad "Savienība" jau ir pasūtījusi dīvānus no zviedru-poļu rūpnīcas Furninova. Axor rūpnīca specializējas ne tikai dīvānu un krēslu, bet arī citu interesantu dekoratīvo priekšmetu ražošanā paklāji, lampas, spilveni. Furninova piedāvā vairāk nekā 100 mēbeļu modeļus un plašu audumu un ādas krāsu klāstu ( vairāk nekā 500 ). Varat izvēlēties pilnīgi jebkuru toni līdz pat vissīkākajai detaļai un izvēlēties no plašā polsterējuma stilu klāsta būris, svītrains, gofrēts u. c..

Arī Savienības veikalos tiek laists klajā amerikāņu zīmols Uttermost. Tā pastāv jau 40 gadus, ir labi pazīstama un iecienīta dizaineriem Amerikā, Eiropā un Krievijā. Uttermost mēbeles ir piemērotas visām telpām un interjeriem – skandināvu, amerikāņu vai eklektisma stilā. Uttermost priekšmeti ir neparasti; tajos var būt apvienots koks, akmens, metāls vai stikls uz pamatnes, kas imitē koku saknes. Mums ir daži jūrniecības tēmai veltīti aksesuāri: laivu detaļas, lādes un daudz citu jautru lietu, kas palīdzēs jums noskaņoties. Starp citu, Uttermost seko Pantona institūta noteiktajām krāsu tendencēm un izmanto tās savos aksesuāros. Šogad, piemēram, vismodernākā krāsa – zaļo kāpostu krāsa.

Lasīt arī  NAYADA zonēts Disney birojs
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: