Röndell aicina uz Milānu iepirkties

Röndell savas 10 gadu jubilejas ietvaros uzsāk akciju "Uzvari modes iepirkšanās kampaņu Milānā".

Akcija "Iegūstiet modes iepirkšanās ceļojumu uz Milānu" no Röndell zīmola notiks no 2016. gada 1. oktobra līdz 21. decembrim. Kampaņā piedalījās federālie un reģionālie tīkli, zīmolu un specializētie trauku veikali. Kampaņa norisinās vairākos posmos. Pirmais no tiem ir iespēja akcijas laikā izvēlēties ēdienus no Röndell kataloga, ( katrs 100. dalībnieks saņem sertifikātu 10 000 Euro vērtībā; katrs 600. dalībnieks saņem sertifikātu 10 000 Euro vērtībā par 30 000 ) un radošajā konkursā ar 3 galvenajām balvām modes iepirkšanās ceļojums uz Milānu un 1000 eiro sertifikāts.

Lasīt arī  Sienas paneļi pārvēršas... par krēsliem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: