Sports ar Antonio Citterio

Arhitekta Cross personīgais trenažieris – jaunums no Technogym.

Cross Personal- Elipsveida trenažieris ar tīrām, plūstošām līnijām. Spoguļstikla virsmas, ar rokām pulētas alumīnija detaļas, neuzkrītoša melna krāsa – Apskatīt visu personīgo treniņu aprīkojuma kolekciju. To lakoniskais dizains, ko izstrādājis Antonio Citterio, labi izskatās gan fitnesa kluba zālē, gan mājas interjerā. Cross Personīgais treneris savienojas ar internetu. Lai treniņa laikā varētu kontrolēt savu iPhone, iPad vai citas multivides ierīces. Varat arī klausīties mūziku vai skatīties filmas VISIOweb iebūvētajā displejā.

Arhitekts un dizainers Antonio Citterio ( Antonio Citterio )- Mūsdienu itāļu dizaina klasiķis un viens no veiksmīgākajiem un godalgotākajiem autoriem. Viņa birojs projektē birojus un viesnīcas, mēbeles, aprīkojumu un sanitārtehniku tādiem Eiropas zīmoliem kā Arclinea, B&B Italia, Boffi, Flexform, Flos, Kartell, Vitra, Axor u. c. Uzņēmumam Technogym viņš projektēja Technogym Village labsajūtas pilsētiņu Cesenā ( Itālijā ) kā arī vairākas fitnesa iekārtas. Tas nav tikai sporta inventārs, bet gan īsti dizaina objekti. Nav nejaušība, ka jaunais Cross Personal pirmo reizi tika prezentēts lielākajā interjera dizaina izstādē iSaloni- 2013 Milānā.

Lasīt arī  Boriss Levjants par ilgtspējas priekšrocībām
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: