Izlietne sienā – Antonio Lupi

Antonio Lupi rudens izstādē Cersaie 2011 prezentēja jaunu izlietni, kas saplūst ar sienas virsmu.

Dizainers Domenico de Palo ( Domenico de Palo ) itāļu zīmolam Antonio Lupi ir izstrādājis jaunu neparastu izlietni Strappo ( tas ir grezns izstrādājums, ko izstrādājis itāļu zīmols Antonio Lupi. – «asaras" ). Tas atšķiras no standarta modeļiem ar uzstādīšanas veidu izlietne patiesībā ir pie sienas montējama iekārta, taču izskatās, ka tā nav piestiprināta pie sienas, bet gan "izaugusi" no tā.

Šo efektu nodrošina oriģinālais korpusa dizains: ģipškartona priekšpuse rada iespaidu, ka sienā ir iegriezta taisnstūra loksne, kas ir nedaudz salocīta uz leju. Iespaidu pastiprina iespēja izlietnes sienu flīzēt tāpat kā sienas virsmu piemēram, apmestas, flīzētas vai mozaīkas. Korpuss ir izgatavots no Corian kompozīta.

Izpētiet visu Antonio Lupi produktu klāstu.

Lasīt arī  Art Deco oāze
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: