Scarlett piedāvā 39 veidus, kā saglabāt siltumu

Laikā, kad iestājas aukstie laikapstākļi, Scarlett ir laidusi klajā gandrīz četrus desmitus dažādu sildītāju veidu.

2014. gada rudens-ziemas sezonai Scarlett sagatavojusi 39 sildītāju modeļus. Izvēlieties no pieciem dažādiem veidiem: eļļas radiatori, elektriskie konvektori, sildītāji, elektriskie kamīni un infrasarkanie sildītāji.

Jums jāpievērš uzmanība &#40 jaudai; tas ietekmē apsildāmās telpas lielumu un apkures ātrumu ) lielumu, mobilitāti un citus parametrus. Piemēram, ir SC-1150 ar keramisko ventilatora sildītāju Tas uzkarsē telpu dažu sekunžu laikā un izžāvē veļu ( komplektā ir iekļauts veļas žāvētājs ).

Elektriskos modeļus var novietot ne tikai uz grīdas, bet arī pie sienas ietaupīt vērtīgus skaitītājus. Infrasarkanie sildītāji ir noderīgi gan telpās, gan ārā: īpaši ērti rudenī un ziemā pie mājas. Elektriskais kamīns ar dzīvās liesmas efektu mājīgākai telpai.

Lasīt arī  Zara Home ir gatava rudens sezonai
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: