Oda pārtikai

Brisele 2012. gadu ir pasludinājusi par kulinārijas gadu. Nav pārsteidzoši, ka tieši tur līdz nākamajai vasarai notiks izstāde "Pie galda"! No laukuma uz šķīvja!"Superstudio 13" Alessandro Mendini un citi dizaineri izstādīs improvizētas mobilās virtuves no dažādām valstīm.

Global Street Foods āra virtuvju skulpturālās iezīmes izstādes vidē rada sava veida jaunu izpratni, jo skatītājam vispirms ir jāsaprot mobilās iekārtas princips. Izņemot priekšmetus no ierastā konteksta, tas ļauj cilvēkiem paskatīties uz šiem agregātiem no citas perspektīvas: kādi materiāli tiek izmantoti šāda veida agregātiem, no kurienes tie nāk un kā tie ir saistīti cits ar citu??

Global Street Foods Āra virtuves skulpturālās iezīmes rada sava veida jaunu izpratni izstādes vidē, jo skatītājam vispirms ir jāsaprot mobilās iekārtas princips. Izņemot priekšmetus no ierastā konteksta, tas ļauj cilvēkiem paskatīties uz šīm vienībām no citas perspektīvas: kādi materiāli tiek izmantoti šāda veida vienībām, no kurienes tie nāk un kā tie ir saistīti viens ar otru?

Paslēpt

Pie galda! No laukuma uz šķīvja!» ( "Galds! Du champà l'assiette!» ) veltīta, kā liecina tās nosaukums, pārtikai – pirmkārt un galvenokārt ilgtspējīgas pārtikas ražošanas tēma. Papildus izstādes dalībnieku stendiem apmeklētāji var gaidīt arī beļģu pavāru gatavošanas šovu un dažādus mākslas projektus. Uzņēmums Dornbracht piedāvā vienu no tiem. Izstādē iekļauti četri objekti no kolekcijas "Global Street Foods" ( "World Street Foods" ) uzsākta 2009. gadā ( skatīt. «"Ātrā pārtika kā dizaina objekts" no 01.10.2009 ).

© Dornbracht; foto: TimGisen.

Priekšmeti ir ievesti tieši no valstīm, kurās tos tradicionāli izmanto Izstādei izjaukta, transportēta un atkal samontēta. Viens no tiem ir «Augļu salātu plaukts" ( Argentīna, Buenosairesa ). Kastes ar improvizētiem lietussargiem, kas pasargā no saules un lietus, parasti ir novietotas pilsētas centrā un ļauj iegādāties sagrieztus augļus plastmasas glāzītēs.

Lasīt arī  Twinstore Gallery rīko akciju Interjeri līdz atslēgai

© Dornbracht; foto: Hartmut Naegele.

Vēl viens eksponāts – «Karsto suņu stends" ( ASV, Maiami ). Oriģinālais mobilais augļu salātu stends ir aprīkots ar jumtu, karstā ūdens tvertni un augļu salātu noliktavu.

© Dornbracht; foto: Hartmut Naegele.

Peldošais tirgus – Hošimina pilsēta ( Vjetnama ). Uz šīm laivām tiek pasniegti dažādi dārzeņi, bezalkoholiskie dzērieni un alus. Ir uzglabāšanas nodalījums, kā arī karstā ēdiena kaste.

© Dornbracht; foto: Hartmut Naegele.

"Grils" ir mobila konstrukcija kazas gaļas grilēšanai, Uganda, Kampala ) ir metāla kaste ar režģi un piestiprinātu velosipēda riteni.
Pēc Dornbracht komercdirektora Andreasa Dornbrahta (Andreas Dornbracht) teiktā, projekts Edges (kopš izstādes Global Street Foods )ir sava veida "ideju fabrika", kā arī pētniecības laboratorija, kas pēta arhitektūras, dizaina un mākslas šķērsgriezuma jautājumus.

Izstāde ilgs līdz 2012. gada 3. jūnijam.

Aplūkojiet Dornbracht izstrādājumus tuvāk.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: