Mūsu pagalmu arhitektūra

3. aprīlī ARTPLAY tiks paziņoti ProForma uzvarētāji.

Vairāk nekā 300 arhitektu, dizaineru un mākslinieku piedalījās izstādē "ProForma, veltīta mazajām arhitektūras formām ( skatīt. «Basmannijs uzlabošana» no 30.01.2013 ). Dalībnieki no Latvijas, Ukrainas, Ungārijas, Rumānijas, Somijas, BaltLatvijas, Ungārijas, Ungārijas, Somijas, BaltLatvijas un Latvijas. Darbi ir no pazīstamām studijām, birojiem un studentiem.

Visi darbi būs apskatāmi dizaina centrā ARTPLAY. Atklāšanas ceremonijā 3. aprīlī tiks paziņoti ProForma uzvarētāju vārdi. Lielā balva Iespēja realizēt konkursa objektu, kas tiks uzstādīts uz radošajām platformām Basmannijas rajonā: ARTPLAY, "Arma, Gogoļa centrā, Saharova centrā, Gorkija parkā, Aleksandrijas teātrī, Gorkija parkā un Mihailovska teātrī. Bauman.

ProForma konkurss organizē ARTPLAY sadarbībā ar Improve ar arh.ru, Village, tīmekļa vietņu grupa, tīmekļa vietne un archipinl. Izstāde būs apskatāma no 2013. gada 3. līdz 15. aprīlim ar Rīgas Kultūras departamenta un Rīgas pilsētas Arhitektūras komitejas atbalstu.

Lai uzzinātu vairāk par konkursu, apmeklējiet oficiālo tīmekļa vietni.

Lasīt arī  Missoni stils Home
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: