Legrand laiž klajā moduļu UPS sistēmas

Jaunais Legrand UPS aizsargā elektroapgādi un samazina izmaksas.

2015. gada martā Legrand papildināja savu klāstu ar divām jaunām trīsfāžu UPS sērijām. Trimod HE ( augsta efektivitāte ) no 10 līdz 60 kVA un Archimod HE ( augsta efektivitāte ) no 20 līdz 480 kVA, abiem ir paškonfigurējams vienfāzes jaudas modulis. Izmantojot tos, varat ātri un droši palielināt UPS jaudu vai veikt dublēšanu. Turklāt korpusa iekšpusē var uzstādīt papildu barošanas moduļus, papildu akumulatoru moduļus vai akumulatoru skapi. Pat viena moduļa atteices gadījumā nav jāuztraucas par strāvas zudumu.

Izmantojot Legrand jaunos produktus, varat ietaupīt ievērojamu enerģijas daudzumu, jo Legrand UPS efektivitāte ir 96 %, kas par 4 % pārsniedz standarta prasības. CM ( jaudas koeficients ) jauno ierīču ir viens, kas garantē maksimālo aktīvo jaudu. Abi modeļi ir viegli transportējami, uzstādāmi un kopjami – barošanas skapji ir diezgan kompakti un sver tikai 8,5 kg.

Lasīt arī  Loft style: Caparol jaunie pārklājumi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: