Alcantara S.p.A. prezentēts Maskavā

Itālijas uzņēmuma Alcantara S prezentācija Krievijā.p.A.

Izstāde "A way of life" 2016. gada 24. martā Garija Titinzija galerijā Maskavā notika pop-up pasākums. Pasākuma viesiem bija iespēja apskatīt mākslas objektus un instalācijas, kas veidotas ar Alcantara®. Šim materiālam piemīt īpašas taustes un estētiskās īpašības, tāpēc to izmanto vadošie apģērbu un aksesuāru ražotāji ( Max Mara, No 21, Yohji Yamamoto, MSGM ) automašīnas ( Lamborghini, Aston Martin, BMW ) mēbeles ( Ligne Roset, Cappellini. ) jahtas un lidmašīnas, tehnoloģijas ( Leica, Sennheiser, Panasonic ). Visi izstādes dalībnieki mākslas telpā vizuāli demonstrēja daudzās Alcantara® materiāla īpašības.

Tikai uz vienu vakaru, speciāli izstādei uz Maskavu tika atvests mākslas objekts "Klusuma cietoksnis ( "Klusuma stabs" ) itāļu dizainere Paola Navone izstrādājusi Alcantara zīmolam. Tas ir mini cietoksnis ar vietu meditācijai, kas veidota no daudziem spilveniem, kuri veidoti, izmantojot Alcantara®. Instalācija bija galvenais izstādes dalībnieks šajā pasākumā.

Vēl viens liels izstādes dalībnieks ir Lamborghini Huracan – 610 ZS superauto.. oranža perlamutra ( Arancio Borealis ). Sportivo superauto sedans ir melnā ādā ar oranžiem Alcantara® ieliktņiem.

Turklāt bija apskatāmas kleitas, somas un aksesuāri, tostarp no zīmola jaunās kapsulkolekcijas, kas tapusi sadarbībā ar slaveno amerikāņu modes ilustratori un mākslinieci Rebeku Moses ( Rebecca Moses ). Kolekcijas nosaukums ir "Alkantaras meitenes dzīve", Tās košās krāsas un ekstravagantais piegriezums simbolizē dzīvi Alcantara stilā.

Pasākuma oficiālo daļu vadīja Alcantara S prezidents un izpilddirektors.p.A. Andrea Boragno ( Andrea Boragno ). Vakara muzikālo izklaidi nodrošināja DJ Marks Ščedrins no Rīgas.

Attēlā: Gary Tatintsyan un Andrea Boragno.

Uz fotoattēla: DJ Mark Schedrin.

Lasīt arī  Chicca Orlando izšuvumi uz aizkariem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: