Gaisma no zem plīvura

Itāļu zīmola Slamp daudzslāņu gaismeklis apbūra Red Dot Award žūriju ar savu noslēpumainību un ieguva prestižo balvu.

Slamp- Itāļu apgaismes ķermeņu ražotājs un daudzu dizaina balvu ieguvējs. Nesen šim sarakstam pievienojās 2012. gada Red Dot balva, ko zīmols saņēma par griestu gaismekļu sēriju VELI ( no ett. «plīvura ietinums" ). To izstrādājis jaunais dizainers Adriano Rachele ( Adriano Rachele );.

VELI lampu abažūri izskatās tā, it kā tie būtu izgatavoti no neuzmanīgi saburzīta auduma. Kā norāda veidotāji, šī forma izskatās ļoti sievišķīga, pavedinoša un noslēpumaina, bet vienlaikus pieejama. Faktiski materiāls, kas izmantots "plīvura" abažūra izgatavošanai bija izgatavots no Opalflex® materiāla ( īpaša Slamp attīstība )- tikpat pievilcīga un caurspīdīga kā stikls un tikpat izturīga kā plastmasa. Abažūri var būt bezkrāsaini vai ar krāsu šļakatām šajā gadījumā krāsas ir nedaudz pieskaņotas auduma malām.

Lasīt arī  Balva par mēness kolekciju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: