Velosipēdi Moby Kids: modelis klāstu un atlases kritērijus

Velosipēdi Moby Kids: modelis klāstu un atlases kritērijus

Bērnam nepieciešams mobilais un āra atpūtu, lai vecāki būtu rūpīgi pārdomāt un kā izklaidēt un attīstīt savu bērnu. Pērkot velosipēdu, būs lielisks risinājums, ir trīsriteņu velosipēdi bērniem un divriteņu struktūras bērniem vecākiem. Tajā pašā laikā, rodas jautājums, kā izvēlēties pareizo modeli un kura firma dod savu izvēli. Krievijas kompānija Moby Bērnu pelnījis īpašu uzmanību, – jūs uzzināsiet vairāk par saviem produktiem no šī raksta.

Īpatnības

Moby Kids ir jauna Krievijas uzņēmums, kas ražo vidējas cenu kategorijas bērniem līdz 4 gadiem. Visi modeļi ir skaists un moderns dizains, daudz spilgtas krāsas un plašu papildu funkcijas. Turklāt visi velosipēdi ir ergonomisks dizains. Moby Kids produkti tiek plaši pārstāvētas Krievijas tirgū, un tas ir viegli atrast veikalu jebkuru pilsētu.

Visi velosipēdu modeļi ir rūpīgi pārdomāts un ražoti no drošiem un augstas kvalitātes materiāliem. Ražotājs saprot, ka zēni un meitenes no ļoti vecuma tiks izmantoti saviem produktiem. Turklāt visi velosipēdi ir stabils pamats uz trim riteņiem. Pateicoties vecāku rokturi, velosipēds var izmantot kā klaidonis. Un, ja bērns grib vadīt modeli atsevišķi, tas ir viegli darīt ar stūres rata un pedāļiem.

Visiem uzņēmuma Moby Kids dizainu var izmantot kā simulators, pēc kura bērns būs vieglāk braukt divriteņu modeļiem.

Par strauju attīstību un labu veselību bērnam, āra, sporta un mācības brīvā dabā. Uz labu velosipēdu bērni var braukt visu dienu. Modeļi no Mobijs bērni var viegli izturēt bērnu galvas un kalpos ļoti ilgu laiku.

Visi velosipēdi iziet vairākas pārbaudes dažādos posmos montāža. Augsta kvalitāte un izturība visiem modeļiem ir apstiprināta ar sertifikātiem un diplomiem. Un steidzamo nepieciešamību tas ir diezgan viegli atrast rezerves daļas jūsu velosipēds.

Lasīt arī  Kur un kas ražo Stels velosipēdus?

Populāri modeļi

Uzņēmums ražo daudzus modeļus bērniem no 1 līdz 4 gadiem.

Komforts

Tas ir 3 riteņu modelis ar dažādām izvēles funkcijām, kas padara velosipēdu pēc iespējas ērtāku. Dizains ir izgatavots no metāla, un riteņi – no EVA. Priekšpusē ir 25 cm diametrs, aizmugurējais – 20 cm. Vecākiem piedāvāja teleskopisko stūmēju un maisu. Tā, ka bērns neslīd no sēdekļa, tas tiek nodrošināts “Kangaroo” līnijpārvadātājā. Turklāt to regulē trīs pozīcijās, kā arī ir mīksta galvas balsta.

Jauns Leader 360 °

Šis modelis attiecas uz Premium klasi. Tam ir stilīgs un kodolīgs dizains un rūpīgi pārdomāts ērts dizains. Velosipēds tiek ražots zilā, violetā, sarkanā, tumši zilā un rozā krāsā. Modelis tika nosaukts par to, ka tas ir aprīkots ar sēdekli, kas pārvērš 360 grādus. Velosipēds ir “tukšgaitas” pedāļiem, kurā tie vērpjas, bet neietekmē riteņus. Tas tiek darīts, lai pakāpeniski iemācītu bērnam uz jauna veida darbības. Un tā, ka jūsu bērns nav garām, uzstādīta Īpaša backlit paneļa formā rakstāmmašīnas.

Rāmis izgatavots no metāla, loka – no alumīnija, un riteņi – no gumijas. Priekšējo riteņu diametrs ir 30 cm, un aizmugures – 25 cm. Vecākiem ir pildspalva ar pudeli vietu. Sēdeklis ir papildināts ar Kangaroo ievietot, arī muguras ir trīs fiksācija režīmus.

Attiecībā uz papildu piederumiem, velosipēds ir noņemama tentu, vizieris un atstarojoša josla.

KIDS ratiņi TRIKE 10X10 AIR AUTO

Šis velosipēds transformators ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties kvalitatīvu un ērtu transportu par savu bērnu. Mugura ir nesalocītā, pagriežot velosipēdu ratiņos. Tas ir īpaši svarīgi, lai ir ļoti maz bērnu, kas ātri nogurst. Vecāku rokturis ir viegli izmantot, un izceļas ar augstu manevrējamību. Stūre ir funkcija no tukšgaitas kustības, lai mazulis varētu pagriezt to jebkurā virzienā.

Lasīt arī  Rock Machine Velosipēdi: dažādi modeļi un atlases kritēriji

Visu riteņu diametrs ir 25 cm. Riteņbraukšanas ir izgatavots no metāla, un rāmis – no viegla alumīnija.

Sākt

Šī lakoniskā un funkcionāls dizains, kas ir Ekonomiskā klase. Šis modelis tiks novērtēti ar faniem vienkāršību, jo tas nav lieki elementi. Visa struktūra ir izgatavots no metāla, riteņi – EVA, to diametrs – 25 cm un 20 cm. Mātes rokturis ir 2 pozīcijas, un sēdeklis ievietot ar “ķengura” – 3 pozīcijās.

Šajā komplektā ietilpst spilventiņu uz stūres rata, noliekt noņemams loka, jostas un locīšanas kāju balstam.

Kā izvēlēties?

Izvēloties bērna velosipēdu ir jāpieiet ļoti nopietni, jo attīstība bērnu ir atkarīga no tā, kā arī tās drošību un veselības. Apsveriet pamatkritērijiem.

  1. Drošība. Dizains ir viegli mazulis sēdē pareizā stāvoklī. Turklāt, viņš nedrīkst būt smags. Pretējā gadījumā, kad bērns krīt, tas būs grūti izkļūt no velosipēda, un viņš var arī savainojas. Tādēļ, tas ir vislabāk piemērota alumīnija paraugiem.
  2. Ķēdes. Tām ir jābūt īpaša aizsardzību, kas novērstu bērna apģērba vai kājas tajā. Tas arī palielina kalpošanas laiku, jo tas aizsargā ķēdi no dažādiem piemaisījumiem.
  3. Svars. Bērnu modelim jābūt gaismas rāmis. Tas padara kustības vieglāku un ērtāku.
  4. Torkemose. Šis kritērijs ir svarīgi pievērst īpašu uzmanību. Bremzes nevajadzētu būt pārāk asas. Bērniem vienmēr instalēt kāju, kas darbojas, kad rotējošos pedāļus pretējā virzienā.
  5. Korekcija. Nav universāla modeļa, kuru parametri ir ideāli piemērots katram bērnam. Velosipēds ir jābūt korekcija seglu un stūres ratu, tā, ka tas ir viegli pielāgot to saskaņā ar individuāliem parametriem. Turklāt bērni strauji aug, un tas ļaus mazliet mainīt parametrus velosipēdu, nevis pirkt jaunu.
  6. Kvalitāte. Velosipēdistiem būtu izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un sastāvdaļām, tas palielinās savu kalpošanas laiku un padarītu to drošāku.
  7. Dizains. Ir svarīgi, lai velosipēds kā jūsu bērns. Ir plaša izvēle jautrības un interesantas krāsas.
  8. Izmērs. Velosipēds ir jāatbilst izaugsmi bērnu.
Lasīt arī  Funkcijas un modelis klāsts ultron motorolleri

MODY KIDS NEW LEADER 360 12×10 Gaisa Auto velosipēdu Pārskats Watch šādā videoklipā.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: