...

18 retro stila virtuves šķīvji

Retro stils atkal ir modē – apģērbiem, interjeram un pat sadzīves tehnikai. Ja vēlaties pārveidot savu virtuvi kā stilīga 50. gadu mājsaimniece, nav jābīstas. Tā kā mūsu senatnīgā stila plītis rada tikai senatnīgu izskatu – tās ir aprīkotas ar vismodernākajām funkcijām. Kādu plītiņu izvēlēties savai virtuvei??

Kā angļu karaliene, kā mīļotā vecmāmiņa, kā filmu varone.. ir tas, ko uzbur retro virtuves plīts. Lai saprastu šīs ierīces, nav nepieciešams apgūt vēsturi. Aiz "vintage izskata" Mūsdienu tehnoloģijas slēptās. Vienlaikus cepeškrāsnī cep tītaru un ābolu pīrāgu? Vienkārši! Īpašs deglis vokam? Lūk, šeit! Jums vairs nav jāliek malka un stundām ilgi jāturpina kurināt siltumu Vienkārši pārslēdziet slēdzi un varat sākt gatavot ēdienu. Tātad "vintage" Šie modeļi ir tikpat gudri kā augsto tehnoloģiju ierīces funkcionalitātes ziņā. Pirms izlemjat par virtuves modernizēšanu ar mēbelēm un citām ierīcēm, padomājiet par virtuves aprīkojumu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Linda Bērziņa

    Kur ir iespējams atrast 18. gadsimta retros stilā veidotus virtuves šķīvjus?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus