Slabbinck Vidusjūras kolekcija

Vasaras interjera iekārtojumam ir nepieciešamas vasaras krāsas. Dažkārt pietiek ar dažām detaļām, piemēram, spilgtām gultasveļas krāsām… French Touch nupat ir laista klajā kolekcija, kas ieturēta debesu un saules krāsā.

Beļģu zīmols Slabbinck- Jauns spēlētājs Latvijas tirgū, ekskluzīvs franču Touch ( Deco Interiors Contract ). Zīmols, kura vēsture aizsākās 1903. gadā, piedāvā gultasveļas un mājas tekstila kolekciju: gultas pārklājus, pledus, dekoratīvos spilvenus, salvetes, galdautus, dvieļus un daudz ko citu. Visi izstrādājumi ir izgatavoti no dabīgiem audumiem, izšūti, aplikācijām un citiem dekoriem.

Šādas īpašības piemīt arī jaunajai Taiga gultasveļas kolekcijai, kas nesen tika piegādāta uz French Touch izstāžu zāli. Krāsainās Vidusjūras kultūras iedvesmota, šī sērija ir atsauce uz tradicionālo zilā un terakota dzeltenā krāsu kombināciju (&#41, taču krāsas un izmēri var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm;.
Taiga ir izgatavota no 100% kokvilnas satīna, tai ir dekoratīvs Betina spilvens un pleds, kas sastāv no 62% kašmira un 38% zīda.

Atklājiet French Touch audumu salona adresi.
Lasīt arī  Sveču cikls
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: