Caurspīdīgs organiskais

Pūtā stikla plastiskums Vanesas Mitrani kolekcijā.

Franču dizainere Vanessa Mitrani ( Vanessa Mitrani ) ar pūsto stiklu strādā jau 15 gadus. Tā piešķir tam izdomātas formas un kombinē to ar visdažādākajiem materiāliem: ādu, porcelānu, marmoru un tekstilu. Dizainera portfolio ir darbi Ligne Roset, Roche Bobois, Armani un citiem vadošajiem zīmoliem.

Rudens izstādē Maison& Objekt- 2012 Vanessa Mitrani parādīja stikla un metāla kombināciju. Jaunās kolekcijas pamatā ir dizaineres iepriekšējie darbi. Organiskie apjomi, kas atrodami daudzos viņas dizainparaugos, ir iebūvēti stingros rāmjos un savīti ar tērauda, alumīnija un vara lentēm un ripas. Stikls, it kā tiecoties pārkāpt robežu, iegūst jaunu formu.

Attēlā: dizainere Vanessa Mitrani.

Lasīt arī  Pavasara atsvaidzināšana
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: