Serax vāzes spuldzes

Izstādē Maison & Objet 2011 beļģu uzņēmums Serax ar lepnumu demonstrēja, kā mājsaimniecības priekšmetu pārvērst dizaina objektā. Iepazīstina ar savu jauno aksesuāru kolekciju.

Janvārī notikušajā Maison & Co Objet – 2011, Serax zīmols parādīja veselu virkni jautru jaunu produktu. Franču dizainere Catherine Grandidier izstrādāja vienu ( Catherine Grandidier ).

Dizainers ir izmantojis pazīstamo spuldzīti un pārveidojis tās funkciju. Tagad spuldze kalpo kā vāze ziediem, nevis apgaismo telpu. Edisona spuldzīte ( angļu valodā. – «Edisona lampa" ) pieejams vairākos izmēros un piemērots gan uz darbvirsmas ( un uz metāla zirnekļiem ) vai piekariņš.
Vai arī varat izgatavot līdzīgu vāzi savām rokām Aplūkojiet mūsu soli-pa-solim pamācību "Spuldzes vāze".

Lasīt arī  Markīžu aizkars: izvēles nianses
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: