LED griestu apgaismojuma spuldzes

Laba alternatīva parastajiem gaismas avotiem – LED griestu lampas. Apsveriet kopīgo dizainu lustras, kas darbojas, pamatojoties uz LED, un to funkcijas.

Punktveida apgaismojums

Kompaktas vienības. Lielisks risinājums akcentu apgaismojumam mājās – LED lejupvērstie gaismekļi. Tos var izmantot visu diennakti, jo tie patērē maz enerģijas. Pateicoties nelielajam dziļumam, LED lejupgaismas gaismas diodes var izmantot ar jebkura tipa piekārtajiem griestiem. Un tas, ka ( atšķirībā no halogēna ) gaismas diodes nesakarst un dod ļoti labu gaismu, ļauj tās izmantot ne tikai kā akcentus, bet arī kā vispārējo apgaismojumu.

Lampu veidi. LED spuldzes tagad ir tik izplatītas, ka tās ir gandrīz visu formu ( sfēras, cilindri, caurules ) un izmēru. Pieejami ar dažādām bāzēm un darba spriegumiem ( 4, 12 un 220 V ). Parasti 4 voltu spuldzes izmanto nelielos dekoratīvos gaismekļos ( 12 voltu LED spuldzes ir piemērotas lodžiju apgaismojumam ( tām ir standarta ligzdu izmēri GU5, GU3, GU10, E14, E27 ). LED spuldzes ir piemērotas mājas apgaismojumam ar 220 voltu spriegumu, kas ir gan tradicionālo veidu ligzdas ( E14, E27- ekvivalents kvēlspuldzēm ) un arī retāk – E40, MR16.

Attēlā: Bulled Star baltā lampa no bulled LEDO LED Technologie.

Dekoratīvais apgaismojums. Prožektors var būt sarkans, zils, zaļš un citu toņu. Prožektori, sajaucot gaismu, rada dažādas krāsu nianses . Šo efektu dažkārt izmanto bērnu mēbelēs. Baltās LED lejupgaismas gaismekļi ir pieejami dažādās krāsu temperatūrās ( siltā baltā gaisma, vēsā baltā gaisma, neitrāla ).

Lasīt arī  Diriģenti. Vispārīga informācija

LED lustras

Telpu apdare. Stingri runājot, jebkura lustra var būt LED, pamatojoties uz visizplatītāko ligzdu E27 aktīvi ražo LED lampas. Bet ir vairāki ķermeņi, kuru pamatā ir miniatūras LED spuldzes. Tie sniedz dizaineriem tik daudz iespēju radošai izpausmei. Spilgtas gaismas avota miniatūrais izmērs ļauj izveidot visskaistākās formas lustras. Nelielas, bet jaudīgas spuldzes rada ar kvēlspuldzēm nesalīdzināmu gaismu. Un enerģijas izmaksas ir tikpat zemas kā LED gaismas diodes kalpo vairāk nekā 30 000 stundu, un tās ir ļoti energoefektīvas. Parasti LED gaismekļi tiek piegādāti ar tālvadības pulti, kas nozīmē, ka lustru var ieslēgt pat tad, kad guļat uz dīvāna. Virpots, izdomas bagāts vai grezns, kodolīgs Šīs lustras var izmantot visur, ne tikai apgaismojumam, bet arī telpu dekorēšanai. Priekšrocības: lampu pilnīga ekoloģiskā savietojamība un stroboskopiska ( mirgošanas ) efekta neesamība, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu: lielāka koncentrēšanās, mazāks nogurums.

Attēlā: Axo Light veidotā lustra Leon.

LED sliežu celiņi

Home pamanāmie objekti. LED lejupgaismojums var būt gan dekoratīvs, gan tehnoloģiski progresīvs. Piemēram, uz sliedēm montētas: gaismas galviņas seko sliedēm, mainot staru virzienu un to pozīciju. Aizstājiet parastu lampu ar LED lampu, un jūsu sliežu ceļa sistēma kļūs par LED lampu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: